Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: Navštivte Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu AMPER 2022 (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 12.05.2022
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2022 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

Navštivte Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu AMPER 2022


Navštivte Fórum automatizace a digitalizace na veletrhu AMPER 2022
Opět se blíží konání tradiční největšího veletrhu elektroniky a elektrotechniky v České republice. Kam letos zamířit? Fórum automatizace a digitalizace se po vynucené přestávce spolu s veletrhem AMPER vrací zpět. Na tradičním místě v hale V uvidíte sled zajímavých přednášek z oboru měřicí, regulační a automatizační techniky a průmyslové informatiky. Co uvidíte na vlastní oči a budete moci sami vyzkoušet? Od úterý do čtvrtka se zde budete moci seznámit s trendy v oboru a s vybranými novinkami jednotlivých vystavovatelů. Jen namátkou vybíráme ...
Autorský článek, ze dne: 12.05.2022FORUM AUTOMATIZACE
17. až 20 května 2022
hala V, stánek 4.22Od úterý do čtvrtka se zde budete moci seznámit s trendy v oboru a s vybranými novinkami jednotlivých vystavovatelů. Jen namátkou vybíráme představení brýlí pro virtuální a asistovanou realitu vhodných do průmyslového prostředí, možnosti využití digitálních dvojčat pro malé a střední podniky, nástroje pro digitalizaci výrobních procesů z hlediska efektivity jejich použití a kybernetické bezpečnosti, elektrické pohony jako zdroje dat nejen o nich samých, ale také o technologických procesech, v nichž pracují, optovláknové senzorické systémy nebo představení českého nanosatelitu BDsat. Prezentovány zde budou také exponáty, které získají ocenění v soutěži Zlatý AMPER.
Zvláště bychom chtěli pozvat na ...
...program pátečního dopoledne, který bude určen žákům a studentům se zájmem o techniku, ale i dospělým, kteří si ještě nezapomněli hrát. Odborníci z FEL ČVUT v Praze zde představí mj. robotického psa Spot od firmy Boston Dynamics, se zajímavými ukázkami trendů v robotice přijede prof. František Duchoň z FEI STU v Bratislavě, představí se zde také FIMbot (a jeho nová alternativní emotivní hlava) z FIM Univerzity v Hradci Králové a další exponáty.

Pro školy studenty ...
Budete-li se chtít přijet podívat spolu s žáky nebo studenty v pátek na studentský den, kontaktujte nás prosím na redakce@automa.cz, zajistíme vám speciální studentskou slevu.

Na Fórum automatizace a digitalizace vás zve ...
... pořadatel, časopis pro automatizační techniku Automa, spolu s veletržní správou Terinvest a všemi přednášejícími. Fórum je volně přístupné všem návštěvníkům veletrhu. Kromě samotných přednášek nabídne i dostatek času a prostoru pro následnou diskusi s přednášejícími.

Petr Bartošík, šéfredaktor AUTOMA.cz
Podrobný program Fóra naleznete zde!

TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.