Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Předtuchy ...

Ačkoliv si každý prosinec vzájemně přejeme vše krásné a zdraví, minulý ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 407
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Osobní nástroje

Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO


Document Actions
Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO
Předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada domovních přístrojů Mureva Styl dokazuje, že venkovní zásuvky a vypínače mohou být nejen funkční ale i atraktivní na pohled. Co zásadního tato řada přináší? Průhledný kryt pro snadné rozlišení vypínače a zásuvky. Technologie Smart LED pro snadnou orientaci ve tmě. Zásuvky, spínače a tlačítka mohou být snadno osvětleny pomocí přídavné LED kontrolky typu plug-and-play. Jednoduché zapojování. Standardní spínač lze jednoduše přeměnit na tlačítko pomocí pružinového mechanizmu a pomocného polohovacího nástroje ...
Komerční sdělení, ze dne: 1.10.2020


Venkovní domovní přístroje Mureva Styl od firmy Schneider Electric nabízí vypínače a zásuvky v krytí IP55 pro povrchovou i vestavnou montáž s mechanickou odolností IK08. Instalaci usnadňuje mechanismus s větším prostorem pro vodiče, bezšroubové svorky i nacvakávací připevnění strojku.


Pro větší náhled kliknout!


Jedná se o systém, který umožňuje libovolnou kombinaci přístrojů do vícerámečků, a to při zachování krytí IP55. Pro povrchovou montáž (hloubka 60 mm) jsou určené nástěnné krabice Mureva Styl, k zapuštěné montáži (d x š x v = 84 x 84 x 46 mm) využijte standardní instalační krabice pod omítku, například populární KOPOS KP 68.

Tuto řadu můžete koupit ve dvou barevných variantách: polar bílé a antracitově šedé. Přístroje mají stylové zaoblené tvary a jsou příjemné na dotek, i přesto jsou ale velmi tuhé a při montáži se nekroutí. Díky kombinaci moderního designu a vysoké odolnosti najdou využití jak v náročných podmínkách (průmyslové provozy, nemocnice, dílny, garáže) tak i designových domácností (balkony, zahrady).
 

Pro větší náhled kliknout!


Schneider Electric nabízí i další řadu odolných vypínačů a zásuvek Cedar v krytí IP44. Kombinaci kvality a moderního vzhledu přináší i výrobky Schneider Electric Thorsman, které zahrnují například profesionální prodlužovací kabely nebo LED reflektory.

Všechny zmíněný produkty Schneider Electric najdete v sortimentu české rodinné firmy K&V ELEKTRO – velkoobchodního a maloobchodního prodejce elektroinstalačního materiálu s téměř třicetiletou tradicí. Kromě více než 30.000 skladových položek dostupných na 16 prodejnách nabízí K&V ELEKTRO také odborné poradenství.

Katalog MUREVA lze prohlížet a prohledávat zde v redakční knihovně!
Více článků K&V ELEKTRO naleznete zde!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

K&V ELEKTRO a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Přestože Vánoce jsou především obdobím klidu, míru, odpuštění a pohody u rodinného krbu, jsou také ideální příležitostí k pořízení něčeho praktického, co udělá duši praktika radost. Například nové nářadí, nebo nějaká šikovná pomůcka. S největší pravděpodobností každý technik byl v dětství potěšen konstrukční stavebnicí, která se mohla stát příčinou jeho budoucího povolání. A nyní, kdy přichází období, kdy si lze nostalgicky vzpomenout na okamžiky překvapení a radosti u rozbalování nové hračky, je zde několik tipů, které si můžete přát letos pod stromečkem.
Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec. Infrapanely Teploceramic Sunway na první pohled zaujmou moderním designem s neobvyklým dekorem. Disponují integrovaným termostatem, jejich předností je také dlouhá životnost dosahující minimálně 30 let. Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec.
K&V ELEKTRO, český velkoobchod elektroinstalačním materiálem, jehož velikost sortimentu přesahuje 500 tisíc produktů od renomovaných českých i světových dodavatelů připravil na druhou polovinu tohoto roku akci Vánoční nadílka! Trvá do 30. 11. 2020 a je určena pro nové i současné firemní zákazníky velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem K&V ELEKTRO. Stačí, když budete nakupovat zboží, splníte podmínky akce a získáte hodnotné dárky dle vašeho výběru.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933