Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

O Zákoně 250/2021 ...

Poslechněte si velice dobře připravenou přednášku Petra Létala, SOLIDTEAM, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Nejen já, i mnoho dalších, se domnívají, že by se nestalo nic zásadního. Starší elektrotechnici se stále odvolávají na dobu, kdy technické normy stály podstatně méně a navíc jejich šíření nebylo zakázáno zákonem jako dnes. Pokud si všimneme jakým ...
  • Na jaře tohoto roku byl představen automatický přepínač zdrojů TrueONE. ABB uvádí, že jde o první zařízení toho druhu na světě. Skládá se z přepínače a záskokové jednotky v jednom kompaktním celku. TrueONE najde využití tam, kde je potřebné zajistit ...

Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO


Document Actions
Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO
Předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada domovních přístrojů Mureva Styl dokazuje, že venkovní zásuvky a vypínače mohou být nejen funkční ale i atraktivní na pohled. Co zásadního tato řada přináší? Průhledný kryt pro snadné rozlišení vypínače a zásuvky. Technologie Smart LED pro snadnou orientaci ve tmě. Zásuvky, spínače a tlačítka mohou být snadno osvětleny pomocí přídavné LED kontrolky typu plug-and-play. Jednoduché zapojování. Standardní spínač lze jednoduše přeměnit na tlačítko pomocí pružinového mechanizmu a pomocného polohovacího nástroje ...
Komerční sdělení, ze dne: 1.10.2020


Venkovní domovní přístroje Mureva Styl od firmy Schneider Electric nabízí vypínače a zásuvky v krytí IP55 pro povrchovou i vestavnou montáž s mechanickou odolností IK08. Instalaci usnadňuje mechanismus s větším prostorem pro vodiče, bezšroubové svorky i nacvakávací připevnění strojku.


Pro větší náhled kliknout!


Jedná se o systém, který umožňuje libovolnou kombinaci přístrojů do vícerámečků, a to při zachování krytí IP55. Pro povrchovou montáž (hloubka 60 mm) jsou určené nástěnné krabice Mureva Styl, k zapuštěné montáži (d x š x v = 84 x 84 x 46 mm) využijte standardní instalační krabice pod omítku, například populární KOPOS KP 68.

Tuto řadu můžete koupit ve dvou barevných variantách: polar bílé a antracitově šedé. Přístroje mají stylové zaoblené tvary a jsou příjemné na dotek, i přesto jsou ale velmi tuhé a při montáži se nekroutí. Díky kombinaci moderního designu a vysoké odolnosti najdou využití jak v náročných podmínkách (průmyslové provozy, nemocnice, dílny, garáže) tak i designových domácností (balkony, zahrady).
 

Pro větší náhled kliknout!


Schneider Electric nabízí i další řadu odolných vypínačů a zásuvek Cedar v krytí IP44. Kombinaci kvality a moderního vzhledu přináší i výrobky Schneider Electric Thorsman, které zahrnují například profesionální prodlužovací kabely nebo LED reflektory.

Všechny zmíněný produkty Schneider Electric najdete v sortimentu české rodinné firmy K&V ELEKTRO – velkoobchodního a maloobchodního prodejce elektroinstalačního materiálu s téměř třicetiletou tradicí. Kromě více než 30.000 skladových položek dostupných na 16 prodejnách nabízí K&V ELEKTRO také odborné poradenství.

Katalog MUREVA lze prohlížet a prohledávat zde v redakční knihovně!
Více článků K&V ELEKTRO naleznete zde!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

K&V ELEKTRO a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933