Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 1.10.2020
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2021 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO


Mureva Styl: Odolné a stylové venkovní zásuvky a vypínače v sortimentu K&V ELEKTRO
Předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada domovních přístrojů Mureva Styl dokazuje, že venkovní zásuvky a vypínače mohou být nejen funkční ale i atraktivní na pohled. Co zásadního tato řada přináší? Průhledný kryt pro snadné rozlišení vypínače a zásuvky. Technologie Smart LED pro snadnou orientaci ve tmě. Zásuvky, spínače a tlačítka mohou být snadno osvětleny pomocí přídavné LED kontrolky typu plug-and-play. Jednoduché zapojování. Standardní spínač lze jednoduše přeměnit na tlačítko pomocí pružinového mechanizmu a pomocného polohovacího nástroje ...
Komerční sdělení, ze dne: 1.10.2020Venkovní domovní přístroje Mureva Styl od firmy Schneider Electric nabízí vypínače a zásuvky v krytí IP55 pro povrchovou i vestavnou montáž s mechanickou odolností IK08. Instalaci usnadňuje mechanismus s větším prostorem pro vodiče, bezšroubové svorky i nacvakávací připevnění strojku.


Pro větší náhled kliknout!


Jedná se o systém, který umožňuje libovolnou kombinaci přístrojů do vícerámečků, a to při zachování krytí IP55. Pro povrchovou montáž (hloubka 60 mm) jsou určené nástěnné krabice Mureva Styl, k zapuštěné montáži (d x š x v = 84 x 84 x 46 mm) využijte standardní instalační krabice pod omítku, například populární KOPOS KP 68.

Tuto řadu můžete koupit ve dvou barevných variantách: polar bílé a antracitově šedé. Přístroje mají stylové zaoblené tvary a jsou příjemné na dotek, i přesto jsou ale velmi tuhé a při montáži se nekroutí. Díky kombinaci moderního designu a vysoké odolnosti najdou využití jak v náročných podmínkách (průmyslové provozy, nemocnice, dílny, garáže) tak i designových domácností (balkony, zahrady).
 

Pro větší náhled kliknout!


Schneider Electric nabízí i další řadu odolných vypínačů a zásuvek Cedar v krytí IP44. Kombinaci kvality a moderního vzhledu přináší i výrobky Schneider Electric Thorsman, které zahrnují například profesionální prodlužovací kabely nebo LED reflektory.

Všechny zmíněný produkty Schneider Electric najdete v sortimentu české rodinné firmy K&V ELEKTRO – velkoobchodního a maloobchodního prodejce elektroinstalačního materiálu s téměř třicetiletou tradicí. Kromě více než 30.000 skladových položek dostupných na 16 prodejnách nabízí K&V ELEKTRO také odborné poradenství.

Katalog MUREVA lze prohlížet a prohledávat zde v redakční knihovně!
Více článků K&V ELEKTRO naleznete zde!

TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
K&V ELEKTRO a.s. - Strakonická 3155/1d, Praha - 257 320 432 - smichov@kvelektro.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.