Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

ABB uvádí ...

... pro spínače, zásuvky i inteligentní elektroinstalace. Usnadní práci, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Ti, kdo vyrábí rozvodnice a rozvaděče, zaostří na aktuální technický sešit Distri! Tato produktová skupina se dělí na 3 hlavní skupiny. Nejmenší a běžně dostupné ve velkoobchodech jsou rozvodnicové skříně DistriTon, zejména pro výrobu elektroměrových ...

MSV 2022 Co se bude dít a plán živého vysílání


Document Actions
MSV 2022 Co se bude dít a plán živého vysílání
Digitální továrna na Strojírenském veletrhu obsadí doposud rekordní plochu! Produkty a služby předvede v pavilonu F více než 40 firem ... Co vše se chystá na veletrh (zatím) bez covidu? Program je připraven pro oba typy návštěv. Prezenční i distanční. Osobní návštěva přináší vždy více souvislostí než záznamy, nebo on-line vysílání. Přesto MSV 2022 nabízí využít libovolnou kombinaci.
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 3.10.2022


Přestože se význam veletrhu odvozuje od jeho názvu "Strojírenský", tak se postupem času témata přesouvají od původních nástrojů a ozubených kol více k jejich ovládání, řízení a prediktivní údržbě. Především proto, že éra mechanických strojů dosáhla svého vrcholu a další zlepšování se nyní odehrává ve světě digitalizace.Pro elektrotechniky se tím Strojírenský veletrh přibližuje paradoxně jako nikdy před tím. Je to tím, že každý stroj má svůj rozvaděč, každý senzor má své vedení ... pokud se jedná o bezdrátové technologie, i ty mají své rozvaděče ...Co bude letos k vidění?
Přehled všech vystavovatelů udržuje pořadatel na svých stránkách (viz např. zde). Dominantou veletrhu bude opět projekt Digitální továrna, na které naleznete i Digitální stage 2.2. Jde o technologickou obojživelnou zpravodajskou platformu. Rozhovory a diskuse jsou přichystány na aktuální vyhlášená témata veletrhu. Účastník může sledovat události přímo v pavilonu F nebo sledovat přímý přenos na stránkách MSV nebo mediálních partnerů. 

Partneři Digitální továrny 2022
Zlatým partnerem Digitální továrny 2.0 se stala společnost Siemens. Stříbrnými partnery jsou platforma Team Finland a Národní centrum Průmyslu 4.0.

Co bude letos premiérou?
Lukáš Smelík vystoupí s hosty ve svém populárním podcastu Vše o průmyslu na Digitální stage v úterý. Netradičně máte možnost sledovat všechny aktéry podcastů přímo na veletržní ploše!Kde lze sledovat vysílání Digitální továrny on-line?

Pokud se chystáte osobně na Mezinárodní strojírenský veletrh, využijte MSVtour komentovaných prohlídek veletrhu!


Program živého vysílání z Digitální stage 2.2 v pavilonu F


Přijďte se podívat, jak takové vysílání děláme! 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Veletrhy Brno, a. s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Vrací se veletrhy zpět? Co můžeme očekávat a co bude jinak? Jsou a budou zaplněné uličky a jednací stolky? Vývoj technologií mění i způsob komunikace, jak se to projevuje na výstavních plochách? Specializované off-line veletrhy zaznamenávají úbytek návštěvníků, především neodborné veřejnosti.
Mezinárodní strojírenský veletrh se blíží a přípravy narůstají. Pokud jsme v loňském roce přemýšleli, zda se ročník uskuteční, letos nevíme, jak obrovskou množinu informací na veletrhu podat ještě lépe než naposledy. Digitální stage naleznete opět v pavilonu F a můžete očekávat čtyřdenní nostop technických témat. Vysílání Elektrika.TV již tradičně doplňuje konvenční veletržnictví při MSV. Cílem není pouze vytvořit stream vystavovatelských prezentací, ale přinést ochutnávky nových produktů, služeb a pokládat otázky, které nejsou dílem marketingových oddělení ...
Již potřetí bude součástí říjnového Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně také Digitální továrna 2.0, která se letos zaměří na inteligentní digitalizaci v různých podobách. Projekt přiblíží technologie umožňující transformaci nejen průmyslového prostředí, ale i celé ekonomiky. Cílem je pomoci zformulovat vizi změny české ekonomiky tak, aby byla úspěšná i v 21. století a v měnícím se geopolitickém kontextu.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933