Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

LSIS: Katalog jistících a spínacích přístrojů


Document Actions
LSIS: Katalog jistících a spínacích přístrojů
Znáte jihokorejského výrobce jistících a spínacích prvků LS Industrial Systems? Na českém trhu ho zastupuje česká stavebně technologická společnost Inovat SE se specializací na oblast elektroinstalačních dodávek. Jejími hlavními činnostmi jsou silnoproudé a slaboproudé instalace, měření, regulace a průmyslové automatizace. Součástí společnosti je ale i obchodní divize ITP, která je přímým dovozcem a distributorem spínací a jistící techniky LS Industrial Systems pro Českou republiku a Slovensko.
Miroslav Minařík, ze dne: 27.10.2015
reklama


Na Mezinárodním strojírenském veletrhu 2015 v pavilonu Z, přímo proti našemu studiu, vystavovala v českém zastoupení jihokorejská LS Industrial Systems rozvaděčové jistící přístroje. Stánek byl malý, ale typy přístrojů odpovídaly velkému dodavateli. Nedalo mi to, abych se nezeptal na více informací.České zastoupení Inovat SE má obchodní kancelář a výrobu rozvaděčů v Havlíčkově Brodě.

Ano, na české distribuční zvyklosti je předmět podnikání "výroba rozvaděčů" u lokálního zastoupení značky opravdu netradiční. Pohledem odběratele může jít snadno o střet obchodních zájmů. Ale pokud tento model plní plánovaný záměr, je vše v pořádku.

Pro větší náhled klikněte!

Provedení katalogu
Na 38 stranách lesklého lakovaného papíru se skrývají základní katalogové technické údaje o vybraném sortimentu. Na tak malém prostoru není možné uvádět z jinak bohatého portfolia jihokorejské značky více.

Některé kapitoly obsahují popis, k čemu produkt slouží. Všechny pak uvádí parametry produktů v různých velikostech tabulek, nechybí ilustrativní fotonáhledy, rozměrové perokresby nebo grafy vypínacích charakteristik.
Co v katalogu nalezneme

Miniaturní jističe, proudové chrániče, přepěťové ochrany, stykače a nadproudové relé, ministykače, digitální ochranná relé motoru, spouštěče motorů, kompaktní jističe, jističe s ochranou proti nadproudu a vzduchové jističe.


Můj závěr
Provedení katalogu z hlediska rozmístění informací vůbec neodpovídá rozměru zastupované značky. Přestože jde pouze o výběrový technický katalog, doporučil bych svěřit zpracování dalšího vydání těm, kdo se tvorbě katalogů věnují profesionálně.

Pokud pomineme katalog, tak sortiment osloví ty, kteří hledají alternativu k běžným značkám. Díky filozofii přímého prodeje totiž nelze očekávat masivní rozložení této značky na lokálních skladech velkoobchodních řetězců.


POKUD PRACUJETE V OBORU,
můžete si zažádat o aktuální katalog
jistících a spínacích přístrojů LSIS

 NÍŽE UVEDENOU OBJEDNÁVKOU!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Inovat SE a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Rychlopohled na základní technický sešit pojednávající o přehledu i detailech nově vyráběných kompaktních jističích 3VA v orlických elektrotechnických závodech pod značkou Siemens. Obsah je rozčleněn do šesti základních logických celků. Kompaktní jističe 3VA, představení kompaktních jističů 3VA, kompaktní jističe 3VA do 1kA, příslušenství 3VA do 1kA, kompaktní jističe 3VA27 do 1,6kA, náhrady a převodní tabulky, slovník pojmů a význam zkratek. Stručný komentář s odkazy a videozáznamem premiéry naleznete zde!
Častou negativní zkušenost mají (nejen) elektrotechnici z přístupu stavebních úřadů. Nejedná se tentokrát o problém "tvrdohlavosti" úřadu, ale naopak o přílišnou benevolentnost, hraničící až s ignorací zákonných vyhlášek a nařízení. Zajímali jsme se tedy o zkušenosti se stavebními úřady a pohled odborníků na danou problematiku ...
Jste revizní technik a poohlížíte se po vhodném měřícím přístroji, jenž by více zefektivnil vaši práci a ušetřil cenný čas? REVEXprofi je zajímavý přístroj, který získal již několik ocenění. Je určen ke kontrolám a revizím elektrických spotřebičů a pracovních strojů dle ČSN 331610 a ČSN EN 60204-1.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933