Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

LIVE EATON: Snadné, rychlé a úsporné zapojení přístrojů. Systém SmartWire-DT


Document Actions
LIVE EATON: Snadné, rychlé a úsporné zapojení přístrojů. Systém SmartWire-DT
Snadné a rychlé připojení vodičů do zvolených přístrojů je dostupnější než kdykoliv před tím. Otáčení šroubovákem zůstává nostalgickou vzpomínkou na periodické utahování kontaktů. V tomto webcastu očekávejte představení technologie Push-In pro snadné beznástrojové zapojení přístrojů. A když už je snadno zapojíme, pojďme také naplno využít jejich možnosti pomocí komunikačního systému SmartWire-DT, který ušetří i značnou část nákladů.
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 22.06.2021LIVE EATON: Inteligentní, snadné, rychlé a úsporné zapojení přístrojů. Systém SmartWire-DT
Přednášející: Jan PalkovskýDotazy položené během živého vysílání:
  • (Jiří Karásek) Účelem toho systému je sběr ovládacích povelů po sběrnici? Nestihl jsem úvod.
  • (Relak Opatov) Asi ano. Odhaduji, že ím systémem ušetříme mnoho drátů k ovládačkám.
  • (Jiří Karásek) Aha, tak to vypadá, že jde o princip sběrnicové instalace. Přístroje propojím sběrnicí a v jednotce řeknu co to má dělat. Nebo se mýlím? Inteligentní to teda není ale spíš systémové. Mýlím se?
  • (Jiří Karásek) Těch protokolů je nějak moc, plyne z toho, že je to propojitelné i přes produktové řady EATO do cizích systémů? Nebo to má nějakou značkovou brzdu?
  • (Relak Opatov) Neřekl bych, že by se dal ten systém doplňovat přístroje jiného výrobce ale možná je to napojitelné na jiný řídící systém.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 2)


FIREMNÍ TIPY
Nejnovějším trendem v oblasti bezpečnosti obsluhy a práce na elektrickém zařízení je hodnocení rizika vzniku popálení od elektrického oblouku, tzv. Arc-Flash Hazard Analysis. V rámci školení si ukážeme unikátní modul Arc Risk, který umožňuje výpočet hustoty vyzářené energie při vzniku elektrického oblouku v rozvaděči a simulaci různých technických opatření ke zmírnění následků. I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu..
Nová kompilace programu Pavouk přináší řadu změn a vylepšení. Nově lze například simulovat sítě obsahující záložní zdroje a UPS. V rámci školení si na několika příkladech ukážeme aplikaci této novinky. I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu ...
Program Pavouk umožňuje řešit komplexní sítě, paprskové i zauzlené, napájené z jednoho nebo více různých zdrojů. V rámci školení si ukážeme, jak nakreslit komplexnější schéma, jak přiřadit elektrické parametry, jak pracovat se správcem provozních stavů, jak provádět výpočty a řešit nejčastější problémy. Práce končí přípravou dokumentace (zpráva s výsledky výpočtu). I vy se můžete zúčastnit diskuze a vložit svůj vlastní dotaz k tématu...
Program Pavouk umožňuje řešit komplexní sítě, paprskové i zauzlené, napájené z jednoho nebo více různých zdrojů. V rámci školení si ukážeme, jak nakreslit komplexnější schéma, jak přiřadit elektrické parametry, jak pracovat se správcem provozních stavů, jak provádět výpočty a řešit nejčastější problémy. Práce končí přípravou dokumentace (zpráva s výsledky výpočtu). I vy se můžete zúčastnit diskuse a vložit svůj vlastní dotaz k tématu. Sledujte dnešní třetí živé pokračování!
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933