Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

LIVE EATON: Chytrý dům s xComfort Bridge


Document Actions
LIVE EATON: Chytrý dům s xComfort Bridge
Požadujete skutečně úspornou regulaci vytápění? Jedete do práce a nevíte zdali jste vypnuli žehličku či stáhli topení? Nebo jen chcete zapnout bojler a topení ještě než dorazíte na chatu? Jděte na to chytře! Do elektroinstalace doplňte bezdrátové sady Go Wireless a instalujte chytrou jednotku xComfort Bridge s bezdrátovou komunikací. Takto můžete pohodlně ovládat jakýkoliv spotřebič a osvětlení včetně regulace vytápění a to i na dálku ze svého smartphonu. Na praktickém příkladu si ukážeme, jak snadno jednotlivé komponenty nainstalovat, ovládat a nakonfigurovat přímo z mobilní aplikace. Řešení je vhodné nejen pro novostavby, ale hlavně pro modernizace stávajícího bydlení. Více dnešní webcast!
Tým portálu Elektrika, ze dne: 8.02.2022EATON ONLINE TOUR: Chytrý dům s xComfort Bridge
Přednášející: Jaromír Pávek
Dotazy položené během živého vysílání:
 • Klient koupil inteligentní dům metalickou sběrnicí. Bohužel nemá k PLC dokumentaci ani programátora. Je xComfort alternativou jak stávající vyměnit?
 • Je možné zkombinovat xComfort Bridge s KNX instalací?
 • Rozumím tomu dobře, že sada GO Wir je autonomní část celého xComfortu? Je to tedy pak vzájemně kompatibilní?
 • Lze použít vypínač ABB Tango s GO Wirreless?
 • Kupovat na Alze nebo kde?
 • Když u GO Wirelless něco pokazím, lze to dálkově spravit?
 • Která část si pamatuje tu konfiguraci, Předpokládám, že tam je nějaká epromka!
 • Zabývá se realizátor vlastně integrátor xComfortu také předělávkou z jiného chytrého systému? Nebo dělá jen čistý instalace?
 • Pořádají se kurzy instalace Go Wirrelles a co když tak stojí?
 • Pamatuje systém třeba i na blokování bojleru v nízké sazbě? Jak se to GOW řeší?
 • Vzdálený přístup je přes nějakého datového prostředníka nebo potřebuji mít veřejnou IP adresu?
 • Lze počítat s tím, že xcomfort umí v domě ovládat všechno technické vybavení? Nebo je to něčím omezeno?
 • Pokud systém "přeroste" své možnosti, je následně možné projekt naimportovat do MRF a celé to tak jednoduše překlopit do Smartu?
 • Existují i sady pro střední školy? Případně je nějaká další podpora od Eaton?
 • Lze stáhnout instalaci z Bridge a rozšířit už nakonfigurovan ou pomocí Smart manageru?
 • Jaký dosah má Bridge? Např. třípatrová zděná vila?


Odpovědi sledujte v tomto videozáznamu ...
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 3)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Proč se zdá, že některé stykače v aplikacích tajemně shoří, zatímco jiné fungují bez potíží celá léta? Je to jako hádanka zakopaná v neproniknutelném lese kategorií užití, a pro mnohé z nás může být pojem 'kategorie užití' tak tajemný jako španělská vesnice. Ale nezoufejte! Nadcházející on-line setkání je jako kompas, který provede tímto lesním bludištěm elektrotechnických výzev. Během něj budou představeny klíčové základy spínání různých druhů zátěží a odhaleno, proč některé stykače vydrží léta, zatímco jiné náhle selžou. Buďte on-line a sledujte, jak to všechno funguje!
Pro mnoho lidí z elektrotechnické branže je téma realizace FVE stále neprobádanou oblastí. Internet je plný „zaručených“ návodů a tipů, jak tyto aplikace realizovat. Mnohé z nich mohou ve výsledku představovat ohrožení života, zdraví a majetku provozovatele dané instalace. Přijďte na Eaton tour 2023, kde vám poradíme, jak se neocitnout mezi těmito odstrašujícími případy. Školení se skládá z přednášek vedených jak externími specialisty, tak odborníky Eaton. Představíme vám legislativní požadavky na správné provedení FVE z hlediska bezpečnosti a požární ochrany, včetně nejčastějších chyb, kterých je třeba se vyvarovat. Dále se dozvíte, jak ...
Když pracujeme se stroji, je důležité se chránit před možnými riziky, která mohou vzniknout. Funkční bezpečnost pomáhá minimalizovat nebezpečí a zranění, která by mohla nastat. Například když používáme vrták nebo pilu, musíme se řídit určitými pravidly, abychom se nezranili. Tato pravidla nám pomáhají pracovat bezpečně a minimalizovat riziko úrazu. A jak je to u strojů? Nač vše myslet? Které technické normy o tom hovoří? Jaký soubor bezpečnostních pravidel v souvislostí s provozováním strojů uvažovat? To je předmětem následující přednášky ...
Záložní zdroje napájení nízkého napětí lze v dnešní době považovat za velice důležitý bod i v elektroinstalacích rodinných domů. Nejste si jisti, jak vybrat vhodný UPS nebo nevíte, jaké parametry jsou při výběru UPS důležité? V této online přednášce si projdeme postup při výběru vhodného UPS pro různé aplikace. Ať už se jedná o výběr záložního zdroje pro počítač, domácí kino, kotel, nebo server. Co myslíte, jak snadné je možné zvolit špatný záložní zdroj napájení?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933