Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Nová svorka WAGO ...

Řada páčkových svorek 221 má další praktický přírůstek! INLINE je část ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Co chcete dnes sledovat?
Co má Elektrika připravovat prioritně?
Základy elektrotechniky
Recenze knih
O elektrotechnicích v praxi
Krátké zprávy
Videoreportáže
Živá vysílání
Historické souvislosti
Záznamy živých vysílání
Podcasty, audioverze
Článek o novinkách
Diskusní témata
Rozhovory
Osobní setkávání
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 49
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Pardubický výrobce datových rozvaděčů má také ve své nabídce různá provedené kabelových žlabů. Pokud máte do projektu převážně IT systémy, lze uvažovat nad jediným dodavatelem datových skříní i kabelových tras. Tento výrobce patrně nemdisponuje ...

KOPOS: Konfigurátor kabelových tras 2019


Document Actions
KOPOS: Konfigurátor kabelových tras 2019
Softwarové aplikace jsou v mnohých oborech dobrou pomůckou profesionálů. V případě konfigurátoru tras KOPOS Kolín je tomu také tak. K dispizici je nový konfigurátor kabelových tras, co je v něm nového? Co lze očekávat od konfigurátoru jako od aplikace? Co všechno k tomu potřebujeme z pohledu technické vybavenosti a odborných znalostí samotného uživatele? Jak je aplikace uživatelsky přívětivá? Co se doporučuje zájemcům o vyzkoušení konfigurátoru? Bližší podrobnosti k tomuto softwaru nám prozradí Vlastimil Volejník.
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 26.07.2019Navrhujete kabelové trasy? Znáte konfigurátor kabelových tras od Kopos Kolín? Bližší podrobnosti k tomuto softwaru nám prozradí Vlastimil Volejník.Textový přepis mluveného slova rozhovoru ...

K dispizici je nový konfigurátor kabelových tras, co je v něm nového?
Vlastimil Volejník, KOPOS Kolín
Nového je to, že kromě kamenových žlabů Jupiter, Mars a kabelových lávek můžete konfigurovat i trasy se zachováním funkce při požáru.

U konfigurátoru co lze očekávat od něho jako od aplikace?
Vlastimil Volejník, KOPOS Kolín
Očekávat lze to, že vám vypíše všechny výrobky, které potřebujete k vytvoření trasy z kabelových žlabů a kabelových lávek.

Co všechno k tomu potřebujeme z pohledu technické vybavenosti a odborných znalostí samotného uživatele?
Vlastimil Volejník, KOPOS Kolín
Technické vybavení je jednoduché, pouze připojení k internetu a znalosti, naší snahou bylo, aby nebyly nutné žádné speciální technické znalosti, je to pouze znalost základního sortimentu Koposu. Aplikace je online, registrovat se musíte. Důvod registrace je ten, aby aplikace uchovávala všechny vaše projekty, vše co jste si vygenerovali, soupisku materiálu a všechny další věci.

Jak je aplikace uživatelsky přívětivá?
Vlastimil Volejník, KOPOS Kolín
Vždycky každý říká, že aplikace je uživatelsky přívětivá, my jsme do aplikace vložili obrázky výrobků a kromě obrázků jednotlivých výrobků jsou tam i PDF z katalogů, takže vidíte jak vypadá zavěšení, jakým způsobem se má namontovat a koresponduje obsahem s naším katalogem.

Co bys doporučil zájemcům o pokus konfigurátoru?
Vlastimil Volejník, KOPOS Kolín
Aby ho vyzkoušeli, aby nakonfigurovali trasu z kabelových žlabů, nebo lávek a zachování funkce, poslali nám to vygenerované jako nezávaznou poptávku.
Vyzkoušejte tento konfigurátor kabelových tras!
Své postřehy můžete připojit v níže uvedené diskuse.


 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

KOPOS Kolín a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Tradiční kolínský producent elektroinstalačního materiálu vytvořil vlastní produkcí sérii informačních videospotů na témata elektroinstalačních krabic, lišt, trubek, soustav chrániček, parapetních kanálů, nebo kabelových nosných systémů. Přináší základní informace, které bychom se za běžné situace mohli dozvědět na výstavách a veletrzích. Tento formát také dočasně nahrazuje prezenční účast na mnohých seminářích, které se konaly po celé České republice. Spoty jsou však vytvořeny exkluzívně pro kanál na Youtube, ve vysílání v archívu Elektrika.TV je nenajdete! Zde uvádíme krátký výběr ...
Co všechno vyšlo na Elektrice o kolínském KOPOSu v roce 2020? Tedy v roce, kdy jsme byli všichni odkázání na telefony nebo telekonference? Tvorba obsahu, navíc odborného, nebyla v karanténě jednoduchá ani pro ty, kteří se publicistikou zabývají profesionálně. Naše objektivy zachytily podrobnosti o odbočných krabicích KO 180/LD, systémech se zachováním funkčnosti při požáru, novém katalogu elektroinstalačního materiálu, nových instalačních krabicích KSK v černé barvě, odbočných krabicích KO 97LD, krabicích do požárně dělících příček KPZ, nástavném rámečku NR5x5, nových přístrojových krabicích KP68, měkčených přístřicích podlahových a rohových lišt ... přehled s odkazy na plné verze sledujte zde ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933