Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

KOPOS: Katalog Nosné kabelové systémy 2015-16


Document Actions
KOPOS: Katalog Nosné kabelové systémy 2015-16
Pohybuje se vaše elektroinstalační činnost v oblasti administrativních budov nebo průmyslových aplikací? Řešíte ukládání vedení? Potřebujete plné, drátěné nebo třeba nerezové žlaby? Řešíte víceúrovňové kabelové prostory nebo rozvody posledních metrů prostřednictvím podlažních systémů? Tradiční český výrobce elektroinstalačních materiálů před několika dny vydal nový technický katalog s označením KNS, který se věnuje výše uvedenému sortimentu.
Miroslav Minařík, ze dne: 19.05.2015


Podívejme se na katalog tradičního českého výrobce elektroinstalačních materiálu Kopos Kolín, který je zaměřený na ukládání kabelových vedení. Již z názvu je cítit, že se zaměřuje především na průmyslovou a administrativní oblast.Jak katalog vypadá
Styl Koposu Kolín v provedení katalogů je tradičně stejný. Také proč ne, pokud je technické provedení vyhovující, pak se mění pouze obsah. Pevný lepený hřbet drží pohromadě přes 180 stránek barevného křídového papíru.

Pro větší náhled klikněte!


Jak jsou informace podány
Jde o typický technický katalog bez edukativních textů. U detailů jednotlivých produktů nalezneme fotografii a okótovanou perokresbu, tabulku typů, rozměrů a dalších technických proměnných. Pod každou tabulkou jsou zpravidla  další související podrobnosti, které rozšiřují technickou představu o daném výrobku.

Pro větší náhled klikněte!

Co v katalogu objevíme

Kabelové žlaby Jupiter, Mars, nerezové kabelové žlaby, drátěné kabelové žlaby, kabelové lávky, podlahové instalace a v zadní části katalogu technické podrobnosti.


Pro větší náhled klikněte!

Koho katalog oslovuje
Pokud vezmeme projektanta jako prvního na řadě, který se zajímá o technické možnosti těchto systémů, pak jako druzí budou OSVČ řemeslníci. Ti často potřebují řešit nečekané situace, improvizace je jim hodně blízká a znalost sortimentu je v takových případech cennou devizou.


Pro větší náhled klikněte!

Můj závěr
Kopos Kolín spadá mezi populární dodavatele a znalost jeho produktů patří k základním informacím zbožíznalství každého zkušeného praktika. Pokud pracujete (třeba i z části) v oblasti průmyslových nebo administrativních objektů, měl by vás tento sortiment oslovit také.


POKUD PRACUJETE V OBORU,
můžete si o aktuální papírový katalog
kabelových úložných systémů KOPOS zažádat

NÍŽE UVEDENOU OBJEDNÁVKOU!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

KOPOS Kolín a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Ondřeje Johannise, produktového specialisty jsme se zeptali na ... Z jakých možností produkce KOPOS lze vybírat vhodnou trubku? Které trubky a chráničky KOPOS můžeme čekat ve velkoobchodech skladem? Jakou volit dopravu pro odběr trubek a chrániček ze skladu? Jaký je rozdíl v konstrukci mezi elektroinstalační trubkou a chráničkou KOPOSu Kolín? Jak volit velikost trubky vzhledem k počtu a tloušťce protahovaného vedení? Je při protahování vedení trubkami použití lubrikantu doporučující alternativou nebo ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933