Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

Katalog nouzového osvětlení BEGHELLI ELPLAST


Document Actions
Katalog nouzového osvětlení BEGHELLI ELPLAST
Nakoukněme do světa osvětlování, katalog nouzového osvětlení prozrazuje kromě světelných zdrojů, zdrojů napájení a piktogramů také řešení řízení celého nouzového systému. Všechna svítidla s technologií Opticom jsou připojena k Beghelli Cloudu, ze kterého lze kontrolovat jejich stav. Připojení modulů vytváří systém Opticom s centralizovanou diagnostikou, který komunikuje s Beghelli Cloudem v obou směrech. Parametry mohou být nastaveny přímo přes webové rozhraní nebo pomocí řídicí jednotky. Na Beghelli Cloud lze prohlížet a měnit systémy s centralizovanou diagnostikou. Více prozrazuje technický sešit ...
Vilém Gracias, ze dne: 11.10.2021
reklama


Katalog nouzového osvětlení BEGHELLI ELPLAST hned po otevření začíná netradičně legendou použitých ikon. Po dalším listování se začítám do systému OPTICOM. Zjednodušeně řečeno, jde o sběrnicový systém řízení osvětlení kompatibilní s DALI, v tomto případě vše v souvislosti s nouzovým osvětlením. Ovládání lze kromě jiných displejů použít i na dotykovém telefonu.


Pro více informací kliknout!


Katalog nouzového osvětleni BEGHELLI ELPLAST
  • nouzová svítidla
  • nouzové elektroinvertery
  • nouzové LED moduly
  • nouzové bezpečnostní značky
  • popis systémů

Při výběru konkrétního typu nouzového osvětlení je u každé série ikonou označeno zda se dá provozovat zmiňovaným sběrnicovým systémem OPTICOM.


Pro více informací kliknout!


Jaké nám tento katalog poskytuje detaily produktů?
U každého svítidla kromě názvu, fotografie nalezneme podrobný popis zařízení, který koresponduje s informačními zkratkami prostřednictvím ikon. Následuje rozsáhlá tabulka technických parametrů, nechybí okótovaná perokresba a samozřejmě křivka svítivosti. A také, co je určitě důležité, je související příslušenství a pokud je to důležité, i detail zapojení.

Dobré si povšimnout i možnosti volby různé optiky. Ta změní vyzařování světla na různé rozměry plochy. Pokud neznáte funkci inverteru nebo testování jednotlivých akumulátorů nouzových svítidel, pak se v tomto materiálu dozvíte dost. A navíc LG – Logica, multifunkční kabelový adresovatelný centralizovaný systém ... Skoro bych se sám přihlásil na produktové školení.


Pro více informací kliknout!


A nakonec. Z nepotvrzených zpráv na sociálních sítích se značka BEGHELLI ELPLAST přestěhovala z legendární budovy ELPLASTU (na ulici Poříčí na Starém Brně) někam do brněnských Bosonoh.
 

Pravidelný sobotní přehled novinek a bonusů
z celého portálu Elektrika získáte přihlášením

 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍFIREMNÍ TIPY
Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v olomouckém NH hotels se letos koná o pár kilometrů severně v MKZ Šternberk! Jiné místo bylo zvoleno vzhledem k nejisté postcovidové situaci. O čem to letos bude? Samozřejmě v době konání budou již známy podrobnější informace o prováděcích předpisech k zákonu 250/2021Sb. Zazní téma o aktuálním revidování a revidování spotřebičů ... a přednášet bude Leoš Koupý, Dušan Havel, František Grossmann, Miroslav Záloha, Petr Létal a možná další ...
Čím po TCP/IP spínat obvod nízkého napětí? Nejlépe kliknutím myší. Existují mnohé potřeby a situace. Některá zařízení je vhodné spínat ručně, jiná bez ohledu na důvod spínáme vzdáleně. V případě ovládání spotřebičů budovy máme dostatečnou nabídku systémových instalací (KNX, Foxtrot, xComfort ...), ale pokud nechceme ovládané zařízení začlenit mezi světelné scény, bojler nebo žaluzie? NETIO PowerBOX 3PE lze konfigurovat pomocí webového prohlížeče (ovládání výstupů, nastavení Open API komunikace,...). PowerBOX 3PE je IoT zásuvka v provedení elektrického prodlužovacího kabelu ovládaného po LAN. Do LAN sítě se připojuje pomocí RJ45 Ethernet kabelu. A co dál?
Na výstavě Světlo v architektuře 2010 představila firma WILLIAMS originální řadu svítidel OCCHIO. Jedná se o zajímavě řešený modulární osvětlovací systém, který nabízí uživateli velké množství možných kombinací a způsobů pro kreativní řešení osvětlení ...
Sortiment energeticky úsporných světelných zdrojů zažil po "pádu" klasických žárovek nebývalý rozvoj a neustále je rozšiřován. Velkých změn doznaly jak variabilita tvarů, tak i účinnost a délka životnosti. Pojďme se podívat, co na to přední výrobce světelných zdrojů, společnost OSRAM ...
DALŠÍ FIREMNÍ ODKAZY
Zajímavé záznamové zařízení představila na brněnském strojírenském veletrhu 2010 společnost TR instruments. Pokud exportujete své zboží a zajímá vás, jak bylo po čas transportu se zbožím zacházeno, máte možnost využít speciálního záznamníku.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933