Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: Katalog Kompaktní jističe 3VA OEZ (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 13.10.2021
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2021 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

Katalog Kompaktní jističe 3VA OEZ


Katalog Kompaktní jističe 3VA OEZ
Rychlopohled na základní technický sešit pojednávající o přehledu i detailech nově vyráběných kompaktních jističích 3VA v orlických elektrotechnických závodech pod značkou Siemens. Obsah je rozčleněn do šesti základních logických celků. Kompaktní jističe 3VA, představení kompaktních jističů 3VA, kompaktní jističe 3VA do 1kA, příslušenství 3VA do 1kA, kompaktní jističe 3VA27 do 1,6kA, náhrady a převodní tabulky, slovník pojmů a význam zkratek. Stručný komentář s odkazy a videozáznamem premiéry naleznete zde!
Filip Horáček, ze dne: 13.10.2021V roce 2020 orlický OEZ představil novou řadu kompaktních jističů 3VA s novou technologií Siemens. Systém jistících prvků nachází uplatnění v mnoha oblastech, kde se uplatňuje instalační elektrotechnika. Nová řada kompaktních jističů 3VA má dost alternativ a velice slušné příslušenství.

V době digitalizace procesů lze i u jističů očekávat schopnost datové komunikace a integrované funkce měření. A samozřejmě hlasy z řad provozní údržby dostávají odpověď, jak nahrazovat dříve vyráběné přístroje.

Tuto recenzi pojímám odlišně. Obsah je rozdělen do následujících kapitol označených červenými písmeny. Po kliknutí na modrý název se objeví jejich detaily.

A Představení kompaktních jističů 3VAPro více informací kliknout!


B Kompaktní jističe 3VA do 1000A
Online Konfigurátor, Jištění vedení, jednoduché aplikace, Jištění vedení, průmyslové aplikace, Jištění vedení a generátorů s komunikací, Jištění vedení a generátorů s komunikací a měřením, Jištění motorů, Jištění motorů, pouze zkratová spoušť, Odpínání, Popis kompaktních jističů 3VA, Parametry, Rozměry, Schéma, Popis nadproudových spouští, Termomagnetické nadproudové spouště (TMTU), Elektronické nadproudové spouště (ETU), Popis vypínacích charakteristik, Parametry nadproudových spouští, Jištění stejnosměrných aplikací, Parametry pro odpínáníPro více informací kliknout!


C Příslušenství 3VA do 1kA
Příslušenství 3VA do 1000A, Přehled a popis příslušenství, Vnitřní příslušenství, Pomocné a signalizační spínače, Pomocné spouště, Napájecí moduly, Montážní pozice vnitřního příslušenství, Ruční pohony, Motorové pohony, Připojovací sady, Přímé připojení kabelů, Přímé připojení více kabelů, Připojení pasů a kabelových ok,
Potenciálové svorky, Izolační doplňky, Podmínky připojování, Příslušenství pro odnímatelná a výsuvná provedení, Odnímatelná provedení, Výsuvná provedení, Chráničové moduly, Boční chráničové moduly RCD310, RCD510 (typ A), Spodní chráničové moduly RCD320, RCD520 (typ A), Spodní chráničové moduly RCD520B (typ B, typ B+), Spodní chráničové moduly RCD820 (typ A), Modulární chráničové moduly, Komunikace a měření, Komunikace a měření, Rozšiřující moduly funkcí, Testery, Mechanická blokování a uzamykání, Přední mechanická blokování, Zadní mechanická blokování, Mechanická blokování bovdenem,
Blokování a uzamykání jističů klíčem, Uzamykání jističů visacími zámky, Ostatní doplňky, Krycí rámy, Adaptéry na„U“ lišty, Adaptéry na přípojnice s roztečí 60mm, Sady montážních šroubůPro více informací kliknout!

D Kompaktní jističe 3VA27 do 1,6kA
Struktura objednacího kódu, Konfigurátor OEZ, Jištění vedení a motorů, Odpínání, Technické informace, Popis, Parametry, Základní rozměry, Schéma, Nadproudové spouště, Přehled, Provedení, Ochranné, měřicí a komunikační funkce, Vypínací charakteristiky, Parametry, Jištění motorů, Přehled příslušenství, Vnitřní příslušenství, Pomocné a signalizační spínače, Pomocné spouště, Dálkové resety, Motorové pohony, Příslušenství pro nadproudové spouště, Připojovací sady, Připojovací sady pro pevná provedení jističů, Připojovací sady pro výsuvná provedení jističů, Izolační doplňky, Výsuvná zařízení, Komunikace a měření, Blokování a uzamykání, Ostatní doplňkyPro více informací kliknout!

E Náhrady a převodní tabulky
Náhrady a převodní tabulky, Náhrady dříve vyráběných přístrojů, Náhrada jističů J21U, jističů BA...33, jističů BA...37, jističů BA...39, J2UX, jističů J2UX75T, jističů AMT601, jističů AMT602, jističů BD250, jističů BH630,
Připojovací sady, Převodní tabulky jističů Modeion na jističe 3VA..E22 BC160 na 3VA11 a 3VA21, BD250 na 3VA11, 3VA12, 3VA20, 3VA21, 3VA22, 3VA23...E25 BH630 na 3VA12, 3VA13, 3VA14, 3VA23, 3VA24, 3VA25...E29 BL1000 na 3VA15, 3VA25, BL1000, BL1600 na 3VA27

F Slovník pojmů a význam zkratek
Slovník pojmů, Význam zkratek

Katalog vítají odborníci, kteří s těmito přístroji pracují, a to již na kterékoliv elektrotechnické pozici. OEZ je stále tradiční značkou a podávané informace tvoří základ vědomostí projektantů, či revizních techniků.

Celý katalog lze prohlížet a prohledávat zde v redakční knihovně!
Katalog vybraných jističů 3VA pro projekční firmy lze prohlížet zde!
Premiéru představení si lze připomenout níže uvedených videozáznamem!


TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
OEZ s.r.o. - Šedivská 339, Letohrad - +420 465 672 111 - oez@oez.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.