Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Pokud slyším o prostředí výbuch, vybaví se mi GENERI. Nejsem si jistý, zda je to portfóliem které poskytuje rozsáhlý přehled různých typů nevýbušných elektrických zařízení nebo způsobem prezentace této značky. Ale pokud hledám specifikace pro ...

Katalog Instalační přístroje EATON


Document Actions
Katalog Instalační přístroje EATON
Podívejme se krátce na základní technický sešit pojednávající o portfóliu EATON z oblasti instalační elektrotechniky. Co vše v katalogu nalezneme? S jakými podrobnostmi? Jak dalece se může toto papírové provedení technického katalogu v době elektronické komunikace využívat? Přece jde pouze o základní přehledový katalog! Na každou kapitolu existuje další, mnohem podrobnější katalog. Proč tedy vlastnit takové vydání?
Slávek Patera, ze dne: 14.07.2022


Z katalogů jsem tentokrát vybral jeden z hodně "ochmataných". Není sice zcela nový, jak je zvykem publikovat, na druhou stranu je používaný. Až s podivem, protože většina z nás používá k dohledávání podrobností elektronické verze datasheetů a technických podkladů. Ty jsou dostupné na vnitrofiremním cloudu a tak je podivuhodné, že ještě někdo používá naši, taktéž velmi bohatou, papírovou knihovnu. Řeč bude o katalogu Instalační přístroje EATON ...


Pro více informací kliknout!


Obsah
Obloukové ochrany AFDD+, proudové chrániče, digitální proudové chrániče, chráničová relé, průvlekové transformátory, monitorovací relé reziduálního proudu, jističe, hlavní vypínače, vypínače, relé, stykače, měřicí přístroje a příslušenství, spínače motorů, kompaktní rozvodnice, propojovací systémy, pojistkové systémy, systém válcových závitových, nožových pojistek, výkonové jističe a vypínače, svodiče přepětí, systémová elektroinstalace xComfort, nabíjecí stanice xChargeIn, řídicí relé EASY E4 ...Obsahové rozdělení sešitu
Existuje dvě základní množiny, dvě části katalogu. První Obchodní údaje, data výběru konkrétních přístrojů a druhá Technické údaje, kde naleznou podrobné detaily především projektanti a revizní technici.


Jak jsou provedeny podobností jednotlivých kapitol?
V tomto katalogu jsou více než dostatečné. Nadpis, popis, fotografie, tabulka technických odlišností jednotlivých typů a vzhledem ke zmiňované druhé, Technické části, je zde uvedeno vše, co bychom o přístrojích potřebovali vědět.Závěr
Tento technický sešit nebude pro stávající elektrotechnické odborníky žádným překvapením. Podle slov mých kolegů projekčního oddělení by měl obsah každý dobře znát. Ovšem pak je hůře vysvětlitelné, proč tento papírový sešit je tak viditelně používaný :-)

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Jste-li výrobcem strojů či řídicích rozvaděčů a toužíte být v obraze o nejnovějších trendech a produktech ve vašem oboru, pak si nenechte ujít toto živé vysílání! V prezentaci společnost Eaton představí svůj aktuální sortiment a poslední inovace v konstrukci strojů a rozvaděčů. Odhalí, jak moderní technologie a řešení mohou transformovat podnikání a posunout vaše produkty na čelo průmyslového vývoje. Připojte se a objevte, co vše Eaton přináší do světa strojírenství a elektrotechniky!
V éře technologií, kde každý detail v domě má svůj význam, přináší xComfort řešení, které je nejen funkční, ale i technicky promyšlené. Rozvodnice xComfort jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejen současným normám, ale i budoucím potřebám domácností a komerčních prostor. S možností výběru z různých velikostí a typů lze snadno najít ideální variantu pro jakoukoliv aplikaci. Přidání atraktivního designu a snadné integrace s modulárními přístroji dělá z xComfort rozvodnic praktické řešení pro správu energie. Vyberte rozvodnici, která nejen splní technické požadavky, ale i podpoří efektivitu v navrhovaném projektu!
Hledáte řešení, jak jednoduše a efektivně pozvednout bydlení na navou úroveň prostřednictvím inteligentní elektroinstalace? Díky bezdrátovému systému xComfort můžete bez výraznějších stavebních zásahů proměnit jakýkoliv dům či byt v útulný domov, který usnadní život a dovolí soustředit se na to, co je opravdu důležité. Podívejte se na webinář a přesvědčte se sami, jak jednoduše toho lze docílit.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933