Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Předtuchy ...

Ačkoliv si každý prosinec vzájemně přejeme vše krásné a zdraví, minulý ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 407
Bazar
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Osobní nástroje

Zahradní hadice, čerpadla a další sortiment k zavlažování zahrady nově v K&V ELEKTRO


Document Actions
Zahradní hadice, čerpadla a další sortiment k zavlažování zahrady nově v K&V ELEKTRO
Elektronické obchodování dává pořízení jakéhokoliv zařízení zcela jiný rozměr! Dříve úzce specializované obchody využívají digitalizované logistiky a rozšiřují své nabídky s podstatně větším rozsahem než bychom čekali. V K&V ELEKTRO můžete nově pořídit zahradní čerpadla Easy Pump, oblíbené hadice české firmy Valmon nebo produkty z designové řady zavlažování Lime a Fuxia značky G. F. Garden.
Komerční sdělení, ze dne: 16.06.2020


Základním druhem zahradních čerpadel vhodným do jímek či mělkých studen je samonasávací čerpadlo Easy Pump Easy Jet 1100. Dále můžete koupit vysoce kvalitní ponorné čerpadlo na vodu Easy Pump E-DEEP 1200 s řadou funkcí, jako je automatické zahájení a ukončení provozu, anticyklická ochrana a ochrana proti chodu na sucho.


Bateriové zavlažovací hodiny GF 48 Lime
Pro větší náhled kliknout!


Pokud sháníte ponorné kalové čerpadlo, vybírejte mezi kalovým čerpadlem Easy Pump Easy DW 400, vhodným i pro nízké odsátí s hladinou od 10mm, a vysoce výkonným čerpadlem Easy Pump Easy Extractor EEXT s průtokem až 19,2m3/h, které zvládne přečerpávat vodu s nečistotami o průměru až 38mm.
 

Kalové čerpadlo Easy Extractor
Pro větší náhled kliknout!


Užitečným doplňkem, který lze využít pro všechny typy vodáren a závlahových systémů, je digitální tlakový spínač k čerpadlu Evak DPC-10 s ochranou proti běhu na sucho, anticyklickou ochranou a zapínacím/vypínacím tlakem 0,01 – 10,0bar.

U zahradních hadic vybírejte z klasických PVC hadic Valmon o průměru ½" a ¾" délky 15 – 25 metrů nebo odolnějších hadic na vodu Valmon Premium 1123 s vnitřním průměrem 3/4" a 1". Ty jsou vhodné pro tlak až 10bar a kromě zahradnictví a zemědělství najdou využití i v průmyslu k rozvodům vody, chemikálií či vzduchu. Ke snazší manipulaci a uskladnění hadic si pořiďte hadicové navijáky.


Tlakový spínač DPC-10
Pro větší náhled kliknout!


V sortimentu K&V ELEKTRO najdete ale i opravdové designovky! Italská značka G. F. Garden nabízí řady Lime (světle zelené) a Fuxia (růžové). Jejich součástí jsou i zahradní zavlažovací trysky Jet 3 se 3 režimy proudění vody a průtokem až 18 litrů/minutu a zavlažovací pistole Metal Multi s 8 režimy a průtokem maximálně 10litrů/minutu.

K automatickému zavlažování slouží bateriové zavlažovací hodiny GF 48 s nastavitelným intervalem závlahy v rozmezí 3 – 96 hodin a dobu od 1 do 120 minut. V nabídce G. F. Garden jsou také samozavlažovací systémy do květináčů. Kromě toho u nás pořídíte i příslušenství potřebné k instalaci a fungování výše zmíněných produktů od rychlospojek na hadice (včetně těch s funkcí aquastop), tradičních bajonetových spojek a zpětné klapky až po zahradní ventily se dvěma vývody.
 

Vozík s navijákem na zahradní hadici
Pro větší náhled kliknout!
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 7)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

K&V ELEKTRO a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Přestože Vánoce jsou především obdobím klidu, míru, odpuštění a pohody u rodinného krbu, jsou také ideální příležitostí k pořízení něčeho praktického, co udělá duši praktika radost. Například nové nářadí, nebo nějaká šikovná pomůcka. S největší pravděpodobností každý technik byl v dětství potěšen konstrukční stavebnicí, která se mohla stát příčinou jeho budoucího povolání. A nyní, kdy přichází období, kdy si lze nostalgicky vzpomenout na okamžiky překvapení a radosti u rozbalování nové hračky, je zde několik tipů, které si můžete přát letos pod stromečkem.
Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec. Infrapanely Teploceramic Sunway na první pohled zaujmou moderním designem s neobvyklým dekorem. Disponují integrovaným termostatem, jejich předností je také dlouhá životnost dosahující minimálně 30 let. Sálavé topení je stále oblíbenějším druhem elektrického vytápění. Proto v K&V ELEKTRO rozšiřujeme nabídku infra topení o infrapanely Teploceramic a infrakonvektory Solius II, nabízíme i sálavé přímotopy Airelec.
Předností je nový ergonomický design, který umožňuje snadnou instalaci. Řada domovních přístrojů Mureva Styl dokazuje, že venkovní zásuvky a vypínače mohou být nejen funkční ale i atraktivní na pohled. Co zásadního tato řada přináší? Průhledný kryt pro snadné rozlišení vypínače a zásuvky. Technologie Smart LED pro snadnou orientaci ve tmě. Zásuvky, spínače a tlačítka mohou být snadno osvětleny pomocí přídavné LED kontrolky typu plug-and-play. Jednoduché zapojování. Standardní spínač lze jednoduše přeměnit na tlačítko pomocí pružinového mechanizmu a pomocného polohovacího nástroje ...
K&V ELEKTRO, český velkoobchod elektroinstalačním materiálem, jehož velikost sortimentu přesahuje 500 tisíc produktů od renomovaných českých i světových dodavatelů připravil na druhou polovinu tohoto roku akci Vánoční nadílka! Trvá do 30. 11. 2020 a je určena pro nové i současné firemní zákazníky velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem K&V ELEKTRO. Stačí, když budete nakupovat zboží, splníte podmínky akce a získáte hodnotné dárky dle vašeho výběru.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933