Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Představte si, že míjíte firmu KOPOS každý den a jednoho dne se rozhodnete prozkoumat, co se skrývá za jejími červenými zdmi. Má krátká poznámka je jedné z předních českých výrobních společností elektroinstalačního materiálu. Prohlídku provozů nových ...
  • Než se mé zápisky, knihy, normy, skripta a staré katalogy uklidí na smetiště, ještě se podělím o několik vzpomínek. Když se dnes procházím po velkých stavbách, vše funguje podstatně lépe jako kdysi za nás. Na vše je dnes více času, materiál je ...

IP007# Sociální sítě, zaručené DDT naší pozornosti!


Document Actions
IP007# Sociální sítě, zaručené DDT naší pozornosti!
Novoroční přání trochu později než chvíli po půlnoci. Ovšem tentokrát zcela jinak! Česká ekonomika roste, nezaměstnaných ubývá stejně rychle jako dostupných řemeslných profesí. Za to reklamních sdělení je stále více. Možná ani to již nestačí, proto české Black Friday obarvilo na černo zbývající dny v týdnu a kreativní markeťáci nás zkouší z matematiky. Nová doba nás zasypává vším, co potřebujeme ke šťastnému životu průměrného spotřebitele. Ale je otázkou, zda to hraje ve prospěch i těm, kteří chtějí využívat své šedé mozkové hmoty ... tak co si popřát do nového roku?
Miroslav Minařík, ze dne: 2.01.2019


Všem uživatelům a přátelům portálu Elektrika přejeme do nového období hodně pracovních úspěchů a také nových poznatků z tohoto oboru. V dnešní překotné době se mění nové technologie jako čísla v osudí loterie a spolu s tím se upravují i národní elektrotechnické normy. Přístup k informacím je v poměru s dávnými časy nepopsatelně snazší, přes to se však stále setkáváme s mnohými dotazy směřující k novým změnám.

Čím to je?
Nemají snad všichni přístup k normám? Ne, to není ten důvod. Na vině je množství informací a čas, který má běžný elektrikář k dispozici. A lepší to nebude. Pryč je tedy doma „universálních elektrikářů“ a nastupuje doba specialistů. Ač se nám to líbí nebo ne, nebudeme rozumět všemu.

Chtěl jsem pokračovat v tradičně nezvyklém novoročním oznámení. V tom mi volá kamarádka z jednoho celostátního deníku. Tak jak se máš? Co Elektrika? Nechcete už konečně psát o něčem, čemu lidi rozumí? Zkoušela novoroční humor. Probrali jsme spolu vše, co máme a nemáme společné a shodli jsme se v jednom. Na seriózní analýzu všech dat, co sesbíráme, není jednoduše tolik času. Jediné, co lze udělat, je snížit svou pátrací iniciativu.

Nakonec z toho rozhovoru vznikl tento malý novoroční podcast!KRÁSNÝ NOVÝ ROK 2019!IP007#190101
 

Pravidelný sobotní přehled novinek a bonusů
z celého portálu Elektrika získáte přihlášením

 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 26)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933