Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Záblesk průchozí ...

WAGO, značka nesoucí symbol rychlého a spolehlivého spojení, přichází s ...

Technické normy ...

Přikazují, doporučují, nebo zakazují? O normativních předpisech a ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

Instalační moduly rádia ABB do vícerámečků


Document Actions
Instalační moduly rádia ABB do vícerámečků
Odcházíte z automobilu, kde jste po cestě poslouchali audioknihu. Přicházíte domů a díky možnosti se spojit opět díky bluetooth spojení k domovnímu audiorozvodu ABB navážete poslech tam, kde jste v autě přestali. Ale to je pouze jedna část toho, co ABB letos nabízí. Přístroj je funkční rádio s různými možnostmi nastavení a používá se na stěně, v podomítkové instalaci. Přístroj nabízí např.: rozhraní Bluetooth pro přehrávání hudby z mobilních přístrojů, nebo pro odesílání hudby do mobilních přístrojů, rozhraní AUX pro přehrávání hudby z externích přístrojů, nebo pro odesílání hudby do externích přístrojů, paměť až pro 8 oblíbených položek (oblíbených stanic), příjem stanic DAB+, příjem stanic FM, zobrazení času a data, funkci budíku, funkci Sleep Time ...
Tým portálu Elektrika, ze dne: 8.09.2022


Ozvučení budov není dnes ničím neobvyklým. Pamětníci středních, dlouhých vln a VKV se už budou muset navždy přepnout na zcela jiné distrubuční kanály. Možností přibývá a potvrzuje to i letošní uvedení novinek ABB na brněnském veletrhu.
--- přepis mluveného slova reportáže ---


Hodně se to změnilo, za tu dobu co bylo klasické rádio standard. FM rádio, které každý zná, má ho vlastně v autě. Momentálně nabízíme tři typy rádií. Jedno je internetové, zaměřené přímo na příjem z internetu. To si spárujete s vlastní wi-fi sítí a jednoduše přijímáte jakékoliv rádio ze světa. Pak máme dva typy, takzvaných DAB+ rádií, což je nový standard, nová platforma pozemního vysílání. Tedy rádia FM+, DAB nebo DAB a bluetooth. Pak můžete připojit vlastní mobilní telefon a z nějakých platforem do toho pouštět jakýkoliv zvuk.
Pokud plánujete do elektroinstalace začlenit také některý z uvedených způsobů, obraťte se pro radu na dodavatele produktů ABB! 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 6)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

ABB s.r.o., Elektro-Praga Jablonec
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Domovní komunikace začíná u prostého Wagnerova kladívka zvonku, konče třeba u přijímání obrazu na mobilním telefonu, pokud někdo zmáčkl tlačítko v předzahrádce. Dnes se v elektroinstalacích plní zcela jiná zadání než v minulosti. Jak dlouho asi trvá stát se skutečně dobrým v navrhování systému Welcome Midi? Samouk má svobodu ve způsobu přijímání a osvojování informací, ovšem proces trvá podstatně déle, než když se ocitne v kvalifikačně stejně zaměřeném kolektivu. Jaké kroky vedou k efektivnímu získání odborných znalostí?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933