Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Populární 60. ...

Oblíbená konference elektrotechniků, která se v posledních letech konala v ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 981
Bazar
Osobní nástroje

HAGER: Designový kanál od firmy Hager


Document Actions
HAGER: Designový kanál od firmy Hager
Nápaditý způsob, jak uložit kabeláž a současně vytvořit zajímavý estetický dojem. Multimediální doba již v mnoha obývacích pokojích dávno začala: obvyklé jsou stylové LCD nebo plazmové televizory často namontované přímo do stěny moderně zařízeného obývacího pokoje. Rušivým dojmem působí pouze kabelové rozvody vedoucí od zásuvky nebo soklové lišty k televizoru ...
Komerční sdělení, ze dne: 15.06.2011

 

Nápaditý způsob, jak uložit kabeláž a současně vytvořit zajímavý estetický dojem
Multimediální doba již v mnoha obývacích pokojích dávno začala: obvyklé jsou stylové LCD nebo plazmové televizory často namontované přímo do stěny moderně zařízeného obývacího pokoje. Rušivým dojmem působí pouze kabelové rozvody vedoucí od zásuvky nebo soklové lišty k televizoru.

Kvalitní hliníkový kanál v Hager designu přináší řešení, které elegantně schová kabeláž pro vedení energií, zvuku a dat. Kanálem můžeme neotřelým způsobem zeď  oživit, ale lze ho do podkladu i nenápadně integrovat tak, že s ním barevně úplně splyne.

Dvě varianty designu – nekonečně mnoho možností sestavení
Nový designový kanál Hager je pro vertikální montáž na stěnu k dodání v délkách 225mm, 625mm, 1.020mm a 2.500mm, a to v následujícím barevném provedení: lesk – bílá s transparentním horním dílem a lesk – černá.

Zvláštní možnost designového řešení nabízí bílé provedení s transparentním horním dílem z plexiskla, které je možné podložit motivem podle libosti: fotografií, motivem v barvě, která kontrastuje se stěnou anebo tapetou, která kanál naopak nenápadně včlení do zdi. Zkrátka volba designu je na zákazníkovi.

Chcete více informací? Můžete si o ně zažádat níže přiloženým formulářem!

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Hager Electro s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Hledáte multifunkční rozvaděč pro všechny aplikace? Hager nabízí inovované stavebnicové rozvaděče univers FW pro zapuštěnou či nástěnnou montáž s nyní ještě větší velikostí a rozšířeným vnitřním vybavením. Navíc s bezšroubovým propojením quickconnect, díky kterému bude instalace rychlejší a bezpečnější. Se stavebnicovými rozvaděči univers FW jste připraveni na všechny požadavky v moderních bytových a komerčních budovách, ať už se jedná o povrchovou, zapuštěnou nebo vestavnou montáž. Pokročilý systém montáže vnitřních stavebnicových dílů (až pro 336 modulů) činí z tohoto rozvaděče ideální základ pro řešení inteligentní instalace.
Pouze vyrábět produkty nestačí. Pokud vybíráme zboží, které se skládá z více prvků a záleží na nás které zvolíme, pak jsou určité znalosti a dovednosti nezbytné k dokončení požadované sestavy. V takových případech přichází vhod softwarový pomocník, kterého připravil HAGER každému, kdo si chce výběr zjednodušit a zpřesnit. V tomto popisu se dozvíte, jak se s aplikací pracuje, jaké jsou na počátku potřebné vstupy a co vše na konci za správná označení za odměnu získáme.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933