Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: GREENLUX: Katalog produktů 2018 (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 26.03.2018
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2024 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

GREENLUX: Katalog produktů 2018


GREENLUX: Katalog produktů 2018
Zajímáte se o svítidla opatřenené světelnými zdroji LED? Svítidla určená do bytů, kanceláří, ale i technická svítidla hodící se do výrobních nebo průmyslových prostor. Některá svítidla Greenlux se světelnými zdroji LED jsou od loňska osvětlovací novinkou jako alternativa za klasické osvětlení s T5 zářivkami. Například se svítidlem VIRGO PROFI se podařilo překonat zářivková T5 svítidla. V této krátké recenzi se můžete seznámit s aktuálním katalogem produkce této značky ...
Vilém Gracias, ze dne: 26.03.2018Přestože přípona "lux" v názvu značky v někom vyvolává vzpomínku na názvy podobně končící, je tento výrobce poměrně oblíbený a s podobnými "luxy" nesrovnatelný. Alespoň takto to komentují mí kolegové projektanti. Nutno připomenout loňskou novinku VIRGO PROFI, která dost překvapila. Nyní leží přede mnou nový katalog ...


Provedení katalogu
Na 192. stranách lakovaného papíru s barevným potiskem objevíme aktuální portfólio značky v pěkných detailech. Vazba je tradičně pevně lepená a bez nadsázky lze říci, že v prostředí, pro které je určena, je nezničitelná.Pro větší náhled kliknout!

Co lze v katalogu očekávat
stejně jako loňské vydání, má produkty rozdělené do skupin.Pro větší náhled kliknout!

Provedení detailů
Obsah kapitol je na začátku katalogu,  každé je věnovaná celá strana A4 s obrázky produktu, typem a číslem stránky, tak jak bylo v předchozím vydání. Informační materiál byl dimenzován tak, aby se do něj vešly všechny podrobnostosti k identifikaci, výběru, respektive možnému návrhu svítidla do projektu. Naleznete názorné obrázky včetně tabulek s technickými parametry, popis, křivky svítivosti, perokresby s kótováním. 


Pro větší náhled kliknout!


Můj závěr
Katalog osloví určitě kromě samotných elektrotechniků ať již projektantů, samotných realizátorů, také samotné koncové spotřebitele. Jde o informační materiál, který usnadní rozhodování ve všech účastněných skupinách. Letos jsem Greenlux na jarním elektrotechnickém veletrhu v Brně neviděl, ale katalog mám.
POKUD PRACUJETE V OBORU,
máte možnost si zažádat o aktuální
papírový katalog svítidel GREENLUX
NÍŽE UVEDENÝM FORMULÁŘEM!
TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
Greenlux s.r.o. - Železniční II/174, Staré Město u Frýdku-Místku - +420 571 891 800 - greenlux@greenlux.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.