Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Předtuchy ...

Ačkoliv si každý prosinec vzájemně přejeme vše krásné a zdraví, minulý ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 407
Bazar
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Osobní nástroje

ERP systém pro elektrotechnický průmysl = HELIOS Orange edice iNUVIO


Document Actions
ERP systém pro elektrotechnický průmysl = HELIOS Orange edice iNUVIO
Elektrotechnická výroba se řadí mezi specifické obory podnikání, které vyžadují kvalitní ERP systémy se znalostí všech jednotlivých procesů. Znalosti výroby desek plošných spojů a zkušenosti s řízením procesů v informačním systému HELIOS přináší společnosti vlastní praktické zkušenosti, které následně předáváme dále našim zákazníkům. Mezi stěžejní požadavky v elektrotechnickém průmyslu se řadí především oblast technické přípravy výroby, která je často propojena s projektovými systémy CAD.
Komerční sdělení, ze dne: 17.10.2018
reklamaElektrotechnická výroba se řadí mezi specifické obory podnikání, které vyžadují kvalitní ERP systémy se znalostí všech jednotlivých procesů. Společnost Gatema a.s., která sídlí v Boskovicích, se úzce zaměřuje nejen na implementaci kvalitních systémů HELIOS, které jsou nejrozšířenější v segmentu malých a středních firem v ČR, ale také sama v elektrotechnické branži působí. Naše znalosti výroby desek plošných spojů a zkušenosti s řízením procesů v informačním systému HELIOS přináší společnosti vlastní praktické zkušenosti, které následně předáváme dále našim zákazníkům.

Mezi naše významné zákazníky v elektrotechnickém oboru patří například Honeywell, spol. s r.o., AEV, spol. s r.o., CODACO ELEKTRONIC s.r.o. a mnoho dalších.


Mezi stěžejní požadavky v elektrotechnickém průmyslu se řadí především oblast technické přípravy výroby, která je často propojena s projektovými systémy CAD.  Propojení těchto systémů přináší nejen efektivní, ale i automatizovanou přípravu podkladů pro vlastní výrobu. Důležitou součástí je také sledování zásob, dostupnost materiálů a v neposlední řadě kapacitní řízení materiálových, lidských a strojních zdrojů. Další oblastí, kterou bezesporu řeší většina výrobních firem, je sledování postupu výroby, evidence odpracovaných časů a spotřebovaných materiálů, které lze sledovat prostřednictvím MES systému firmy Gatema a.s.

Neopomenutelnou oblastí jsou také logistické procesy, od automatického generování objednávek až po samostatné skladovací procesy, řešené v systému Gatema WMS, které je součástí ERP HELIOS. Toto řešení nabízí jednoduchou, přesnou a rychlou evidenci materiálů, polotovarů nebo hotových výrobků a v neposlední řadě řešení skladových pozic včetně navigace skladem pro zrychlení práce skladníků.Technologický pokrok a zvyšující se požadavky našich klientů vyslyšel i autor systémů HELIOS společnost Asseco Solutions a.s. a od letošního roku jsme oficiálně představili novou edici oblíbeného informačního systému HELIOS Orange pod názvem HELIOS Orange edice iNUVIO.

Tato edice navazuje na dosavadní kvalitu systému HELIOS Orange, a navíc poskytuje uživatelům zcela nový a iNOVATIVNÍ přístup k důležitým datům. Kromě nového moderního vzhledu přináší celou řadu funkcionálních novinek a vylepšení, které uživateli zrychlí jeho každodenní práci. iNDIVIDUÁLNÍ prostředí systému si každý uživatel může upravit zcela dle svých potřeb a zvyklostí.Další výhodou systému HELIOS Orange edice iNUVIO je, že disponuje plnohodnotným Business Intelligence řešením (BI), které dává svým uživatelům ucelený a efektivní přístup k práci s firemními daty, a poskytuje okamžitou podporu pro rozhodování a řízení firmy. Tento velice vyspělý a moderní systém tak přináší ucelené funkce pro všechny procesy ve společnosti, a to nejen pro elektrotechnický obor, ale i pro další odvětví výroby, logistiky a obchodu.Více informací naleznete na webu
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Gatema a.s.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Největší tok odborných informací EATON se v roce 2020 odehrál na internetu. Produktoví specialisté si v krátkých blocích připravili nejen novinky v sortimentu značky, ale praktické informace pro návrh, projektování a také následnou revizní činnost. Čeho se obsah týkal? Proudové chrániče, rozvaděče, software Pavouk, UPS a zálohování, frekvenční startery, měniče, selektrivita jističů, nebo bezdrátová instalace xComfort ... Krátký přehled vzdělávacích a produktových webcastů EATON v roce 2020 naleznete v krátkém článku ...
Častou negativní zkušenost mají (nejen) elektrotechnici z přístupu stavebních úřadů. Nejedná se tentokrát o problém "tvrdohlavosti" úřadu, ale naopak o přílišnou benevolentnost, hraničící až s ignorací zákonných vyhlášek a nařízení. Zajímali jsme se tedy o zkušenosti se stavebními úřady a pohled odborníků na danou problematiku ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Autor článku
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933