Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Servisní služby ...

Jaké materiály se používají pro připojování jističů nebo uvnitř ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Co chcete dnes sledovat?
Co má Elektrika připravovat prioritně?
Základy elektrotechniky
Recenze knih
O elektrotechnicích v praxi
Krátké zprávy
Videoreportáže
Živá vysílání
Historické souvislosti
Záznamy živých vysílání
Podcasty, audioverze
Článek o novinkách
Diskusní témata
Rozhovory
Osobní setkávání
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 33
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • Koho v každodenní praxi oslovují spojky, víka žlabu, trapézové úchyty, konzoly, stojiny, stropní držáky závitových tyčí, závitové tyče, závěsy, L-nosníky, zemnící spojky a třeba C-nosníky, pak může vytušit, že tento informační materiál se může hodit ...

EATON pokračuje v dalším vzdělávání - přehled webcastů


Document Actions
EATON pokračuje v dalším vzdělávání - přehled webcastů
Eaton Elektrotechnika pokračuje v online vzdělávání v rámci Eaton On-line Tour i v následujícím období. Jednotlivé přednášky budou vysílány ve formě on-line webcastů s následnou možností dohledání v archívu Elektrika.TV. Produktoví specialisté představí novinky z nabízeného portfolia, nabídnou praktické ukázky a předají své odborně-technické znalosti, které jistě využijete v práci. Dostatečný prostor bude také věnován dotazům. Počítejte s vysíláním ve více kvalitách a také s audiokanálem. Vybrané přednášky pak uslyšíte mezi našimi Podcasty v krytí IP 007 ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 3.02.2021Webcasty se budou konat
každé
úterý od 13:00 hodin živě
na www.elektrika.tv • 9. února 2021 
  Představení programu E-Config

  Program pro přípravu cenových nabídek, objednávek, konfigurací výrobků a návrhu rozvaděčů Eaton. Ať už jste o programu E-Config slyšeli či nikoliv, připojte se k tomuto online vysílání, kde budou představeny všechny možnosti programu a připravte se být ohromeni záplavou všech užitečných funkcí.

 • 16. února 2021
  Návrh bytového rozvaděče v programu E-Config

  Správný a poctivý návrh rozvaděče neslouží jenom jako podklad pro jeho výrobu, ale je i nutností při posouzení shody rozvaděče dle platné legislativy. Program E-Config pomůže se všemi kroky návrhu, ať už se jedná o vytvoření soupisky, rozmístění prvků do rozvaděče, či vytištění potřebné dokumentace včetně výrobního štítku. • 23. února 2021 
  Kreslení liniových schémat
  v programu E-Config
  Už nemusíte kreslit liniové schéma rozvaděče na umaštěný papír od dopolední svačiny. S E-configem to zvládnete rychle, snadno a zdarma.

 • 2. března 2021
  K
  onfigurace výkonových jističů
  v programu E-Config
  Správná konfigurace výkonového jističe s jeho příslušenstvím dokáže být občas pěkně tvrdý oříšek. Nicméně s E-configem jej rozlouskente lusknutím prstu.
 • 9. března 2021 
  Chytré řešení pro spínání, stmívání, topení a rolety
  s ovládáním ze Smartphonu

  Pokud přestane bavit vstávání z gauče a tlumení osvětlení ke sledování televize, je vypínač u postele nebo v blízkosti vany velice žádoucí! V praxi to není problém, sledujte tento webcast a zjistíte jak na to. Pomůže také vyřešit regulaci vytápění nebo řízení ventilační jednotky a zvýšit tak efektivitu spotřeby energií. Může to být první krok k systémové elektroinstalaci tvořící základ chytrého domu.

 • 16. března 2021
  Základy k proudovým chráničům

  Ať už je posluchač student na distanční výuce, nebo elektrikář s dlouholetou praxí, zopakování si funkce včetně představení typů proudových chráničů nikdy neškodí. Připojte se k online webcastu, kde budou probrány úplné základy spojené s proudovými chrániči. Teď už žádnou bitvu s tím modrým vodičem neprohrajete!
 • 23. března 2021
  Proudové chrániče podrobněji 

  Kde použít jaký chránič? Pokud je výběr správného chrániče pro speciální aplikace "španělskou vesnicí", jste zachráněni! 

 • 30. března 2021
  Základy k instalačním jističům

  Pokud víte o elektrice víc než to, že se otáčí na konečné, nicméně nejste si svými znalostmi ještě úplně jisti, připojte se na tento webcast! Projde se vše, co jste možná ještě nevěděli o instalačních jističích.
 • 6. dubna 2021
  Z
  áklady k obloukovým ochranám (AFDD)

  Ti, kteří vědí, že zkratka AFDD není jen označení pro doktrínu leteckých sil, ale skrývá se za ní i označení ochranného přístroje, jistě ocení tento webcast, který bude zaměřen právě na onu druhou možnost. Projde se princip činnosti a oblasti uplatnění obloukových ochran.

 • 13. dubna 2021
  Propojovací systémy Eaton

  Hřeben, vidlička, kolík. Tři naprosto nesourodá slova a přesto se všechna vztahují k jedné věci. Netušíte? Připojte se k tomuto webcastu, ten prozradí řešení.
 • 20. dubna 2021 
  Návrh univerzálních rozvaděčových skříní xEnergy Basic (ProfiPlus)

  Potřebujete navrhnout elektroměrový rozvaděč? Nebo budete vyrábět velký domovní rozvaděč nabitý prvky pro chytrou elektroinstalaci, či rozvaděč do výrobní haly? Pro všechny tyto i jiné aplikace Eaton nabízí rozvaděčový systém xEnergy Basic do 630A. Rozvaděčový systém je vzhledem ke své univerzálnosti velmi rozsáhlý, nicméně s programem E-Config je jeho návrh velmi jednoduchý. Pro bezchybný návrh rozvaděče stačí doslova pár kliknutí. Samozřejmostí je vygenerování veškeré potřebné dokumentace včetně výrobního štítku.

 • 27. dubna 2021
  Chytrý dům jednoduše s chytrou elektroinstalací xComfort
  Požadují zákaznící komfortní ovládání topení přes internet, chtějí si zjednodušit život pomocí automatizovaných funkcí či snížit spotřeby energií? Sledujte tento webcast, kde bude představena chytrá elektroinstalace xComfort. Dozvíte se jak snadno regulovat topení včetně ovládání přes internet a ovládat osvětlení pomocí scén. S automatizovanými funkcemi ovládat rolety či žaluzie, filtraci a ohřev bazénu, saunu apod. Otevřená brána, osvětlená příjezdová cesta a otevírající se garážová vrata při příjezdu stiskem jediné ikony v mobilním telefonu není žádný problém. Nejen to, ale i mnoho dalších funkcí starajících se např. o bezpečnost obyvatel domova bude představeno v tomto webcastu.Po odvysílání budete mít k dispozici:
 
Školení jsou zcela zdarma, stačí se v daný čas připojit a sledovat na adrese www.Elektrika.TV

 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Eaton Elektrotechnika s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Potřebujete navrhnout elektroměrový rozvaděč? Nebo budete vyrábět velký domovní, nabitý prvky pro systémovou elektroinstalaci, či rozvaděč do výrobní haly? Pro všechny tyto i jiné aplikace Eaton nabízí rozvaděčový systém xEnergy Basic do 630A. Tento systém je vzhledem ke své univerzálnosti velmi rozsáhlý, nicméně s programem E-Config je návrh velmi jednoduchý. Pro bezchybný návrh rozvaděče stačí doslova pár kliknutí. Samozřejmostí je vygenerování veškeré potřebné dokumentace včetně výrobního štítku. Více sledujte zde!
Digitalizace v komunikaci umožňuje distanční vzdělávání. Za posledních dvanáct měsíců se většina školení odehrála prostřednictvím elektronických rozhraní. EATON si pro tento účel vytvořil vlastní odbavovací studio a LIVE EATON Tour 2021 proběhla zcela netradičně. Tuto letošní sérii webcastů lze rozšířit podrobnějšími kurzy prostřednictvím specializovaných webinářů. Pokud vás některý vydaný tématický díl oslovuje, máte možnost se zapsat na přednášky pro menší skupiny zájemců. Chcete vidět přehled všech letos vydaných dílů a plánovaných, následujících a podrobněji zaměřených rozšíření? Přečtěte si všechny podrobnosti ...
Hřeben, vidlička, kolík. Tři naprosto nesourodá slova a přesto se všechna vztahují k jedné věci. Vydrátování, chcete-li zapojení rozvaděče vyžaduje určité znalosti, dovednosti a čas. Pokud volíte přístroje jednoho dodavatele, lze využít jeho dodávaného příslušenství. To kromě kratšího času montáže zvyšuje přehlednost a jistotu funkce. Čeho lze využít a jak, se dozvíte v tomto webcastu ...
Oblouková ochrana AFDD byla vyvinuta ve Spojených státech na ochranu před požáry. Její přístroj reaguje na poruchy v elektroinstalaci, které chrániče nebo jističe detekovat neumí. Proč tomu tak je? Dokáže reagovat na sériovou poruchu v obvodu. Co se děje v obvodu, pokud v některém spoji dochází k jiskření? Instaluje se v koncových obvodech, kde by požár mohl způsobit poškození zdraví nebo materiální škody. Co vše instalací přístroje AFDD získáme? Poslouchejte základní přednášku o obloukových ochranách ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933