Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
 • Představte si, že míjíte firmu KOPOS každý den a jednoho dne se rozhodnete prozkoumat, co se skrývá za jejími červenými zdmi. Má krátká poznámka je jedné z předních českých výrobních společností elektroinstalačního materiálu. Prohlídku provozů nových ...
 • Než se mé zápisky, knihy, normy, skripta a staré katalogy uklidí na smetiště, ještě se podělím o několik vzpomínek. Když se dnes procházím po velkých stavbách, vše funguje podstatně lépe jako kdysi za nás. Na vše je dnes více času, materiál je ...

EATON ONLINE TOUR: Využití programovatelných relé v automatizaci


Document Actions
EATON ONLINE TOUR: Využití programovatelných relé v automatizaci
Dnešní elektrotechnik se nezajímá o pouhé zapojení stykačových kombinací jako v dobách minulých. Moderní elektroinstalace obsahují stále více řídících prvků. Samy o sobě nemají žádnou inteligenci. Užitečné funkce jim vdechnou až osoby znalé s tou správnou kvalifikací. Toho, koho zajímají možnosti využití programovatelných relé, je určen tento pořad. Dozvíte se o využití PLC v praxi a o aplikacích s využitím dodávaného příslušenství a rozšiřujících přístrojů EATON.
Tým portálu Elektrika, ze dne: 21.02.2023Využití programovatelných relé v automatizaci
Přednášející:  Jan Palkovský

 

Dotazy položené během vysílání:
 
 • Bude Eaton ukazovat nějaké konkrétní usecases? Často to dá víc, než katalogové povídání.
 • Jaký programovací jazyk lze použít? Jaký procesor je použit?
 • Říkal jste propojení na chytrou ... Chtěl bych pomocí PLC řešit extra procesy, co chytrý dům standardně nezvládá. Je pak PLC propojitelné na chytrou instalaci?
 • Má to PLC Linux? Nebo nějaký proprietární OS?
 • Jaké je zabezpečení před útokem?
 • Lze Easy škálovat?
 • Lze použít komunikaci via CAN open?
 • Je možné logovat více jak 4 vstupy?
 • Vyrábí se stále i "žlutá" safety verze? Máte někde prosím ceník včetně SW?
 • Tak že se programuje v snadné programování zařízení (EDP),  liniové schéma (LD),  schéma funkčních bloků (FBD),  strukturovaný text (ST)?
 • Když RTD displej jen zrcadlí displej na easyE4 modulu, jak to dělá, že umí i více modulů?
 • Nastavení IP adresy PLC - může být statická, může být přiřazena pomocí DHCP, je tam možnost i Auto IP. Jaký je rozdíl mezi DHCP a Auto IP?
 • Je možné relé ovládat příkazy z PC připojeného přes síť?

 
Potřebujete-li další technické informace k probranému tématu, případně máte zájem, aby vás kontaktoval obchodní zástupce EATON, pomocí odkazu ZDE ... Do formuláře napište, o co máte zájem.
 

Podrobné materiály k přednášce
 si budete moci stáhnout
po registraci a odvysílání webcastu ZDE!
 
 

 FIREMNÍ TIPY
Jste-li výrobcem strojů či řídicích rozvaděčů a toužíte být v obraze o nejnovějších trendech a produktech ve vašem oboru, pak si nenechte ujít toto živé vysílání! V prezentaci společnost Eaton představí svůj aktuální sortiment a poslední inovace v konstrukci strojů a rozvaděčů. Odhalí, jak moderní technologie a řešení mohou transformovat podnikání a posunout vaše produkty na čelo průmyslového vývoje. Připojte se a objevte, co vše Eaton přináší do světa strojírenství a elektrotechniky!
V éře technologií, kde každý detail v domě má svůj význam, přináší xComfort řešení, které je nejen funkční, ale i technicky promyšlené. Rozvodnice xComfort jsou navrženy tak, aby vyhovovaly nejen současným normám, ale i budoucím potřebám domácností a komerčních prostor. S možností výběru z různých velikostí a typů lze snadno najít ideální variantu pro jakoukoliv aplikaci. Přidání atraktivního designu a snadné integrace s modulárními přístroji dělá z xComfort rozvodnic praktické řešení pro správu energie. Vyberte rozvodnici, která nejen splní technické požadavky, ale i podpoří efektivitu v navrhovaném projektu!
Hledáte řešení, jak jednoduše a efektivně pozvednout bydlení na navou úroveň prostřednictvím inteligentní elektroinstalace? Díky bezdrátovému systému xComfort můžete bez výraznějších stavebních zásahů proměnit jakýkoliv dům či byt v útulný domov, který usnadní život a dovolí soustředit se na to, co je opravdu důležité. Podívejte se na webinář a přesvědčte se sami, jak jednoduše toho lze docílit.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933