Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Osobní nástroje

DEXON #5: Elektronický audio průvodce ušetří peníze a vytváření zpráv je zcela zdarma


Document Actions
Článek
Dalšího průvodce pro cizojazyčné návštěvníky, když jich "chodí" málo? Ne. Elektronický audioprůvodce Dexon WA 710RC je levnější a obsahuje také intuitivní software zdarma. Žádné paušály a servisní smlouvy.
Kamil Toman, ze dne: 21.04.2016


WA 710RC je ověřeným systémem, tzv. audioprůvodcem. Audioprůvodce velice levně, spolehlivě, kdykoli a především v několika jazycích nahradí klasického „lidského“ průvodce. Ať už audioprůvodce využijí hrady, zámky, galerie, muzea, technické nebo přírodní pamětihodnosti, je jasné, že audioprůvodce je velice praktický a přínosný pomocník. Navíc je dokázáno, že systém se finančně vrátí již obvykle za první sezónu.


Systém se skládá ze dvou zařízení. První jsou sluchátka, které mají v sobě přehrávač, a ty půjčujeme návštěvníkům. Druhé zařízení je základnová stanice, v které sluchátka dobíjíme a pomocí které do sluchátek „nahráváme“ jednotlivé hlasové soubory, tedy povídání o jednotlivých expozicích. Kurátor muzea tak má za úkol jednotlivé expozice očíslovat a nechat připravit jednotlivé hlasové soubory, které do sluchátek nahraje z počítače. Návštěvník si při své vlastní obhlídce už jenom pouští jednotlivá povídání.

Více zde.
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

DEXON CZECH s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933