Elektrika.cz - elektrotechnické zpravodajství
Tisknete článek: DEHN: Bulletin IP ILPC 2011 (klik pro návrat)
Stránka byla vytvořena: 3.05.2011
Všechna práva vyhrazena (c)1998-2021 Elektrika.cz
Doslovné ani částečné přebírání tohoto materálu není povoleno bez předchozího písemného (e-mailového) svolení redakce portálu Elektrika.cz.

DEHN: Bulletin IP ILPC 2011


DEHN: Bulletin IP ILPC 2011
Máte již tuto technickou tiskovinu? Byla k dostání na AMPERu i Electronu. Na zhruba 80 stranách se dozvíte to, co se do produktových katalogů nevejde. Pokud jste odborník činný v praxi, máte možnost jej obdržet i tudy ...
Jaroslav Borovec, ze dne: 3.05.2011


Dehn je svými informačními tiskovinami pověstný. Již za časů Zdeňka Rouse jsem dostával mnoho materiálů, které mi byly cennou pomůckou při chápání toliko množství informací, které se mi sbíhaly o přepěťových ochranách. Asi každý, kdo se ponoří do hloubky myšlenky ochrany před přepětím, tento informační bulletin vítá.

V jedné z diskusí se Jan Hájek zmínil o tomto materiálu v souvislosti s poměřováním zájmu na veletrzích. Tento černobílý pracovní sešit si totiž žádají výhradně odborníci. Není také divu. Barevného obrázku na křídovém papíře zde nenajdete.

 
Pro větší náhled kliknout!

Co v tomto bulletinu nalezneme?

Co mne zaujalo?
Jímací soustava před bočními údery do vysokých budov. Tuto pasáž si nakopíruji a budu posílat některým osobám pro inspiraci, aby si nemysleli, že si sám něco vymýšlím.


Pro větší náhled kliknout!

Můj návrh
Na mnohých stranách jsou uvedeny obrazovky přednášek. Pokud by někdo ze dvojice Jan Hájek, Jiří Kutáč udělal živý komentář pro Elektrika.TV, rád bych si to poslechl. A tento bulletin by byl klíčem.

Pro koho je určen?
Stručně řečeno pro toho, kdo chce pochopit, kdo chce znát. Mezi námi se objevují jedinci, kteří popírají fyziku základní školy a bez hlubších znalostí smetou vše, co si nedovedou nebo nechtějí představit.

Můj závěr
Jsem v obležení mnoha knih, katalogů a koukám do ČSNonline. Tento pracovní sešit je cennějším materiálem než pouhý katalog, byť je vše černobílé ...

ODBORNÍKŮM je tento bulletin zaslán (níže uvedeným formulářem) po vyžádání zdarma! Verifikované účty mají výhodu.

TEXT Z OBLASTÍ
SOUVISEJÍCÍ KONTAKT
DEHN s.r.o. - Pod Višňovkou 1661/33, Praha 4 - 222 998 880 - info@dehn.cz

Konec tisknuté stránky z portálu Elektrika.cz.