Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

HAKEL příchází ...

Hradecký výrobce přepěťových ochran přepracoval svou internetovou prezentaci ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
-
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 1001
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje
FUTURE okénko - V nejbližších dnech se zde dočtete ...
  • Všichni to dobře známe. Přicházíme do nového prostoru a dřív či později hodnotíme provedenou elektroinstalaci. Práce, nepráce, dovolená, svatební obřad, pohřeb ... naše oči stejně alespoň na chviličku zkontroluji, zda je "svět správně". Odhaduji, že ...
  • xEnergy Light je univerzální a lze ho využít k výrobě hlavních rozvaděčů. Jde o typově zkoušený rozvaděčový systém, který nabízí jednoduché a spolehlivé řešení pro výrobu výkonových rozvaděčů do 1600A. Při jeho návrhu je vhodné používat program ...

Co je na Odborných seminářích OEZ 2022 nového


Document Actions
Co je na Odborných seminářích OEZ 2022 nového
Konečně se po dvou letech začínáme volně setkávat. Doposud jsme vše řešili absenčně, prostřednictvím různých elektronických nástrojů. Podobně jako u veletrhů, tak i u seminářů jsme všichni v očekávání, zda nedojde na prognózy digitálních fanoušku a vše se nepřesune na Facebook nebo Instagram. Odborné semináře OEZ máme na mušce objektivu již mnoho let a bylo tomu i letos. Co představil tradiční český výrobce rozvaděčových přístrojů po skončení koronavirové izolace? Jak semináře probíhaly? První část přinášíme v tomto článku ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 16.05.2022


Ne každý výrobce, dodavatel v elektrotechnice se odvážil navázat na předchozí tradici jako OEZ. Některé značky se během pandemie svou komunikací přesunuly na internet a zůstaly tam. Jiné se ztratily ze zorného úhlu zcela. OEZ přepracoval koncept svých Odborných seminářů a šel s "kůží na trh".


Pro větší náhled kliknout!

Prezenční setkání je více oblíbené již proto, že se člověk dozví daleko více než z pouhé on-line prezentace. Ta bezpochyby ušetří čas a náklady na přesun, ale určitě nevytváří osobní vztahy. Ty nevytváří ani sociální sítě, které jak jejich název předpovídá. Ve skutečnosti jsou to konference, výstavy a veletrhy určené k osobnímu setkávání a seznamování. O technických podrobnostech se vždy nakonec dozvíme z médií nebo na zmiňovaných sítích.


Přednášky rozděleny do tří bloků
  1. Přehled sortimentu, nabídka OEZ pro fotovoltaické elektrárny, pravidla a možnosti připojení silových a ovládacích obvodů jističů 3VA
  2. Nové pojistkové řadové odpínače 3NP1.
    Nové jednomodulové 1N přístroje MiniaMini
  3. Energetický management. Novinky v programech Sichr a Konfigurátor OEZ


V předsálí byly k vidění tradiční demonstrační panely všech, v přednáškách zmiňovaných přístrojů. Sami přednášející pak vše konzultovali s návštěvníky přímo u sortimentu, na který se specializují. Jističe 3VA měly prakticky první prezenční premiéru. Reprízu s podrobnostmi živého vysílání během koronavirové krize můžete shlédnout znovu zde.
 
Co bylo k praktickému osahání?
Rozvodnice s dálkovým pohonem modulárních jističů LTN. Panely s jističi 3VA (Signalizace a ovládání, silové připojení pomocí pasů a kabelů, náhrada jističe J2UX jističem 3VA se sadou pro náhrady, ale také modelové kufry s obloukovými ochranami (AFDD) a analyzátory sítí PAQ. Z mnohých nových sešitů technické podpory vybíráme katalog Modulární systémy. Podrobnosti uvedeme v samostatné podrobné recenzi.


Úvod Odborných seminářů OEZ zahajoval Tomáš Vencl takto ...

Nikdo z nás neví, zda se vrátíme do původní podoby komunikace a prezentací tak, jak jsme byli celá desetiletí zvyklí. Ale některé poučky stále platí. Štěstí přeje připraveným. Záznamy všech přednášek se objeví v rozsáhlém videoarchívu Elektrika.TV po skončení letošního turné.
 
 

 

Diskutující k tomuto článku

  ... a další (počet diskutujících: 2)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

OEZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Tradiční český výrobce přístrojů do rozvaděčů na jaře přichází s novým katalogem modulárních přístrojů. Právě probíhají tradiční Odborné semináře ve velkých městech republiky, kde byl kromě produktových novinek představen také nový katalog Modulární systémy. Jeho obsah prozrazuje aktuální update jističů, proudových chráničů, obloukových ochran AFDD, přepěťových ochran, spínacích přístrojů a také spouštěčů motorů. Kdo se účastnil odborného turné OEZ, získal k uvedenému katalogu poznámky z přednášek nebo osobních dotazů. Kdo katalog neobdržel, může sledovat jeho koncepci v krátké recenzi.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
Reklama textem
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933