Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Jakou svorkou lze ...

Kvalifikovaný elektrotechnik zaměřující se na ochranu před bleskem, ...

Ochrana potrubních ...

Potrubí jsou „žílami“ dnešních průmyslových společností. Na ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Bazar
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

ELFETEX: Elektronickým obchodem rychleji


Document Actions
ELFETEX: Elektronickým obchodem rychleji
Renomovaný elektrotechnický velkoobchod s nabídkou elektronického obchodování B2B (business ti business). S pobočkami v celé České republice. Tyto skutečnosti zadávají dobrý důvod, proč si tuto adresu poznamenat ...
Redakce portálu Elektrika, ze dne: 1.03.2006
reklama

Velkoobchod elektroinstalačním materiálem Elfetex vznikl v roce 1991. Od té doby urazil značný kus cesty a díky dynamickému rozvoji patří dnes na českém trhu k největším obchodním firmám v oblasti elektroinstalačního materiálu. Důležitou podmínkou tohoto růstu je důsledné využívání všech moderních forem prodeje.

Jednou z těchto forem je bezesporu
elektronický obchod.

Vzhledem k tomu, že je to nástroj s velkou budoucností, věnuje tato společnost této formě prodeje značnou pozornost a v současné době disponuje již třetí verzí. Její snahou je aby tento produkt byl co nejvíce přizpůsoben potřebám cílové skupiny zákazníků – montážním firmám  a maloobchodním prodejcům.

Elektronický obchod je jednoduše přístupný z webových stránek www.elfetex.cz po stisknutí tlačítka  E-shop v levém horním menu. Po otevření okna je možno v Menu v levé horní části stáhnout aktuální ceník ve formátu DBF, otevřít objednávkový formulář, nebo vyhledat konkrétní produkt. 

Vyhledávání požadovaných produktů je možno provádět dle čtyř základních kritérií a to dle interního kódu Elfetexu (čísla skladové karty), dle objednacího čísla výrobce (z katalogu výrobce), dle názvu výrobce a dle názvu výrobku. Vyhledávat ve všech polích lze samozřejmě také fulltextově – zadáním části kódu, nebo názvu  a přidáním hvězdičky.

Neregistrovaní uživatelé mohou vkládat v hlavní části okna položky do objednávky, editovat množství a po vyplnění kontaktních údajů lze objednávku odeslat ke zpracování. Pokud mají zájem je možno provést také registraci nového zákazníka.

Registrovaní uživatelé (zadání jména a hesla se nachází v horní liště) mají samozřejmě značně větší uživatelský komfort. Po přihlášení mohou archivovat odeslané objednávky, v případě potřeby měnit přístupové heslo a editovat své kontaktní údaje.

Registrovaným zákazníkům, kteří mají v naší společnosti přidělen nějaký rabat se také po přihlášení zobrazují ceny v objednávce odpovídající jejich aktuální hladině po odečtu této slevy (u neregistrovaných uživatelů je to samozřejmě vždy pouze základní prodejní cena).

K e-shopu Elfetex se dostanete tudy!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

Elfetex spol. s r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Události za poslední dva roky s našimi zvyky a tradicemi řádně zamávaly. Společenská katarze stále probíhá a elektrotechnikům se také nevyhýbá. Ovšem Elektrická spojka se letos konala v podobě, jak ji známe, i když opět jinde a s odlišným obsahem. Co vše se odehrálo? Podobně jako u předešlých ročníků jsme prolnuli zábavu s prvky naší profese a v závěru sobotního programu se odehrálo "reálné přezkoušení" podle vyhlášky padesát tak, jak jsme si vzpomněli.
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933