Elektrika.cz, reportážní portál instalační elektrotechniky, vyhlášky, schémata zapojení .

Předtuchy ...

Ačkoliv si každý prosinec vzájemně přejeme vše krásné a zdraví, minulý ...

OBO: Vkládací ...

Vkládací lišty jsou samozřejmostí. V případě instalačních ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
Důvěryhodnost média
Které čtyři možnosti v přenosu informací označíte za důvěryhodnější?
Hlasu ze záznamu
Hlasu přímého přenosu
Videozáznamům
Živým videopřenosům
Zprávám z doslechu
Osobnímu kontaktu
Textu odborných tiskovin a webu
Fotografie časopisu a novin

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 408
Bazar
Poptávka, koupím ...
Poptávka, koupím ...
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Poptávka, koupím ...
Osobní nástroje

Katalog klimatizačních jednotek LG


Document Actions
Katalog klimatizačních jednotek LG
Se změnou klimatu v Evropě začíná být velmi aktuální "zlá, jedovatá, a určitě drahá klimatizace". Tak nějak alespoň si to vysvětlují někteří lidé. Že to je ve skutečnosti jinak, ví především osoby znalé....
Vilém Gracias, ze dne: 2.06.2005
reklama

Ať se to někomu líbí nebo ne, klimatizace se stává nedílnou součástí mnoha prostor vystavených nepřijatelně vysokým teplotám. Podívejme se na katalog pojednávající o problematice klimatizačních komponent korejské společnosti LG.

V tomto sešitě nalezneme tyto základní oblasti

Pokojové klimatizační jednotky
Komerční klimatizační jednotky
Multi split jednotky

Mnohé nás samozřejmě zajímá možnost klimatizace v pokojích, kancelářích, tam, kde se sami vyskytujeme. Alespoň tomu tak je, když udeří nelidská vedra. V případě LG jsou k dispozici různé a to nejen technicky, ale i designově odlišné varianty.

Pokud zjistíme, že se takový systém hodí, pak nás zajímá za jakých podmínek a možností. A tak se zde dozvíme, že nástěnné split jednotky jsou konstruovány pro nízkohlučný provoz a třeba také že jsou vybaveny 12. úrovněmi bioenzymových filtrů.

LG se prosazuje variabilním designem v provedení vnitřních jednotek. Mít klimatizaci neznamená nutně mít po stěnách ošklivou technologii. Samozřejmě v technologických provozech nás zajímají zcela jiné skutečnosti. Pokud se požaduje sdružená nebo individuální klimatizace je vhodné použít například kanálovou jednotku.

Jak je to s čistým vzduchem a také s odvlhčováním vzduchu?
Díky plazmovému systému čištění vzduchu se odstraní i mikroskopické nečistoty a prach. Možnost režimu zdravého odvlhčování, což zapříčiní odstranění nežádoucí vlhkosti.

Skutečnost, že nové varianty klimatizací dodávají i teplo, tedy chovají se jako tepelné čerpadlo vzduch/vzduch, dává LG nový rozměr. Modely s tepelným čerpadlem si nastavíte kupříkladu teplotu 22°. V případě, že teplota přesáhne LG ochladí. V případě, že teplota klesne, LG přitopí....

Sešit je doplněn ilustrativními kresbami a náčrtky, které ozřejmí vysvětlovanou techniku. Takový sešit by patrně neměl chybět v knihovně žádného zvídavého projektanta nebo realizátora!

 
 

 

TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT

MICROWELL CZ s.r.o.
Zaslání vizitky
Zobrazit záznam v adresáři


FIREMNÍ TIPY
Co se dělo v době hygienických opatření ve vývojovém a výrobním prostředí kolínského TECO jsme věděli přesně. Pro tuto značku, stejně jako pro jiné, padla všechna plánovaná setkání na neurčito. A tak jsme spolu připravili několik vzdálených setkání. Při každém z nich se věnujeme určité oblasti využití výkonné jednotky FOXTROT ... pokud majitel domu přemýšlí o chytré elektroinstalaci ... jaké je uplatnění FOXTROTu v průmyslu ... uplatnění FOXTROTu v projektech bytových domů ... jak umí FOXTROT řídit veřejnou, elektromobilní a fotovoltaickou energii ... všechny díly můžete sledovat zde!
OEZ Letohrad není jen výrobce přístrojů, ale ke svým výrobkům poskytuje také služby. Tou zásadní je servis. Na podrobnosti z první ruky jsme se obrátili na vedoucího servisních služeb, Miroslava Uhra. Co nás zajímalo? Jaké přístroje lze v dnešní době servisovat? Má servis OEZ nějaké výhody, proti konkurenčním dodavatelům? Vozí s sebou technici při výjezdu i celý náhradní jistič? Jak technici můžou vědět k jakému případu jedou? Jak moc budou moderní technologie pomáhat servisu jističů do budoucna? Celou reportáž sledujte v tomto článku!
Přestože je servis OEZ prakticky nonstop službou, která reaguje na vnější podněty, existují určité pravidelné činnosti. Tým servisních mechaniků je plánovaně vytěžován tak, aby se daly zvládnou veškeré požadavky na divizi kladené. Samozřejmě servisní zásahy se plánovat nedají, ale počítat se s nimi musí. Pokud by servisní vozidlo muselo zasahovat s "majákem" v nočních hodinách, jaké jsou šance na odstranění závad? Jaké poruchy servis řeší nejčastěji? Jak vypadá typický pracovní den? K jakým přístrojům je nejvíce výjezdů? Sledujte v tomto reportážním dílu ...
Tajemství rychlé práce i tak zručného elektrikáře. Zručnost není pouze otázkou hbitých prstů, ale také dostatečných vědomostí, co a kdy použít za nástroj. Například odizolovací nářadí Quickstrip, nářadí k upevnění krycích dutinek pro laněné vodiče ...
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933