Elektrika.cz, portál o silnoproudé elektrotechnice, elektroinstalace, vyhlášky, schémata zapojení.

Co vše víme o ...

Je nakupování v e-shopu odlišné způsobům, které známe z dosavadní praxe? ...

Jak se chová ...

Když budete zapínat počítačovou síť, většinou spíná spínání ...
 
Oddíly
reklama
Bleskovky
22.01.2018 Ruční požární hlásič OP1 je určený pro montáž do průmyslových a veřejných prostorů. Výrobek je nabízený ve verzích pod omítku a na omítku. Každá verze je nabízena ve dvou typech.. Typ A po rozbití sklíčka spínač hlásiče automaticky spíná. Typ B po rozbití sklíčka je nutno stisknout spínač hlásiče. V každé ...
19.01.2018 TIP na bytelné vidlice a zásuvky IP68. Když se objeví prostředí kde hrozí vlhko, déšť, různé venkovní vlivy nebo dokonce hrozící vandalství. V dostupných provedeních: vidlice, spojka, vestavná zásuvka, nástěnná zásuvka, nástěnná zásuvka šikmá. Vodotěsné provedení, krytí IP68, přírubové, vysoká bezpečnost, mechanický kryt, dětská pojistka. Nebo něco ...
18.01.2018 Multimetry pro vzdělávání i vývojové účely, VC-200. Základní model v kategorii profesionální měřicí techniky. Díky velkému displeji s údaji o zatížení měřicích zdířek je tento model vhodný pro široké profesionální použití do 600V. Stiskem tlačítka můžete krátkodobě snížit vstupní odpor z 10MΩ na 400kΩ, aby se zabránilo chybným ...
17.01.2018 TIP na sieťové, oddeľovacie, bezpečnostné, jednofázové EI transformátory dle EN 61 558. Rozsah vstupného/výstupného napätia do 1000V. Rozsah vstupného/výstupného prúdu do 500A. Frekvencia napájacieho napätia 50/60Hz. Tepelná trieda izolácie T40/B Trieda ochrany I, II. Krytie IP00, IP20, IP23. Certifikát CE, zhoda s normou STN EN ISO 9001:2009. Více na vinuta.eu
16.01.2018 V Prakšicích vzniklo největší bateriové úložiště. Energii, která je v baterii akumulována, lze využít při výpadcích distribuční sítě nebo při zvýšené poptávce po energii. V době, kdy je naopak energie v síti nadbytek, se baterie nabíjí. Výstupní výkon baterie může být maximálně jedna megawatthodina, přičemž tento výkon ...
15.01.2018 TIP na průmyslové, závěsné LED svítidlo VM HL. Těleso svítidla je hliníkový lakovaný odlitek RAL 9006 a vyrábí se jen v závěsném provedení. Optická část je z tvrzeného skla tloušťky 5mm nebo opálového difuzoru PMMA. Ovládací elektronika a LED čipy jsou využity od prověřených a spolehlivých dodavatelů. Více na vmelektro.cz
12.01.2018 První chodecké tlačítko budoucnosti v ČR. Tlačítko u semaforu je určeno jak pro širokou veřejnost, tak pro handicapované lidi, nevidomé, vozíčkáře a seniory. Přístroj je vybaven světelným LED hlášením "Čekej", reproduktorem a mikrofonem, vibračním tlačítkem pro nevidomé, popisem přechodu pro nevidomé nebo bluetooth ...
Vybrané zdarma funkce
Které tři funkce nových videopořadů chcete zdarma?
Celý záznam
Sestřih záznamu
Stopáž záznamu
Audioverze záznamu
Textový přepis záznamu
Souvislosti záznamu
Diskutovat k záznamu
Výsledky budou zveřejněny později

[ Výsledky | Hlasování ]
Hlasů : 772
Bazar
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Nabídka, prodám ....
Osobní nástroje

Light+Building Navigator


Document Actions
Light+Building Navigator
Navštívit největší elektroinstalační veletrh v Evropě určitě vyžaduje dobrou přípravu plánovaných návštěv expozic, protože za jediný den stačíte poctivě projít tak maximálně dvě haly. Pořadatel veletrhu k tomuto účelu připravil návštěvníků velice praktickou mobilní aplikaci kterou nosíte v chytrém telefonu stále při sobě. Pomocí ní zjistíte kde stojíte a kde se nachází firma, kterou chcete navštívit. A to není všechno!
Miroslav Minařík, ze dne: 23.05.2014
reklama


Pokud se chystám na návštěvu zahraničního veletrhu dělám si dobrou přípravu. To proto abych v co nejkratším čase zaznamenal co nejvíce informací. Ztrácet čas listováním v katalogu na místě samém, popřípadě studiem tamního zeměpisného rozložení, se mi opravdu nechce.

Při letošním hltání informací o frankfurtské události jsem zachytil zprávu o dostupné aplikaci Light+Building Navigator. Jde o mobilní aplikaci, která představuje kapesního průvodce veletrhem. Samozřejmě jse zajásal, že mne může navigovat při hledání plánovaných společností. Zkrátit si cestu, pokud už nohy neslouží je více, než příjemné.


Pro větší náhled kliknout!


Jak Light+Building Navigator získat
Nevím jak v případě Androidů ale do Iphone jsem ji dostal během chvíle. Tedy standardní cestou via Appstore. Bezplatně.


Co Light+Building Navigator obsahuje
 
 • plán výstaviště, jednotlivých hal a rozmístění expozic
  je řešen vektorovými mapovými podklady, což umožní zvětšování a zmenšování pomocí prstových gest a vše bez ztráty grafické informace. Taková kapesní digitální mapa (offline) v kapse.

Pro větší náhled kliknout!
 • lze vyhledávat vystavovatele a jejich produkty
  praktická fulltextová služba, kterou oceníte také, pokud si nevzpomínáte na přesný název. Zobrazí se vám logo, číslo stánku, hala, patro a přímo mapa umístění. Samozřejmostí je popis vystavovatele a další podrobnosti.Pokud kliknete dále zjistíte svou aktuální polohu a snadno určíte kurs, kterým se vydat.
 • můžete sledovat aktuální zprávy výstaviště
  aplikace zobrazuje krátké zprávy o novinkách a "twíty" novinářů. Velice slušné informace a hlavně stručně a přehledně. Omezení počtu znaků na jednotlivou zprávu Twitteru jsou v tomto ohledu velice ku prospěchu.
 • máte přehled o událostech veletrhu
  pokud sledujete doprovodné akce (semináře, workshopy, ukázky ...), pak je kapesní kalendř s událostmi a lokátorem dobrým přítelem v kapse.
 • oblíbené
  nalezené značky a jejich expozice si lze uložit do oblíbených položek
 • skenner QR kódu
  je obecně prospěšná utilita, která zobrazí a uchová více údajů, než byste si stačili ve stejné časové úsečce zaznamenat. Využíval jsem na letácích, stáncích, produktech, upoutávkách.
 • Buddy finder
  Vyhledávač kamarádů, resp. svých kolegů. Tuto aplikaci jsem sice chtěl zprovoznit a využít ale nezbyl čas. Stačilo by se zaregistrovat a pak vysílat své GPS souřadnice zbylým členům určeného týmu. Tak má pak každý z vašich přátel vaši přesnou pozici na výstavišti.

Pokud se pohybujete pouze po českých veletrzích, pak vám možná příjde navigace GPS  humorná, ovšem orientovat se  na Strojírenském veletrhu v Brně, bez předchozích znalostí není až tak jednoduché.

Na veletrhu samotném jsem opravdu aplikaci používal a s velkou oblibou, protože pokud si vzpomenete na značku, která nebyla plánovaná a nenosíte sebou obsáhlé seznamy a mapy, pak tato aplikace je opravdu k nezaplacení.

Aplikaci naleznete na některém z odkazů zde ...

 
 

 

 
 

Diskutující k tomuto článku

   (počet diskutujících: 1)
TEXT Z OBLASTÍ SOUVISEJÍCÍ KONTAKT


FIREMNÍ TIPY
Aniž si to někdo připouští, blíží se souboj elektronického obchodování i na poli instalační elektrotechniky. Nemít u elektronického obchodu responsivní, obrazovce zařízení přizpůsobitelný design, bude pro internetového obchodníka brzy konec. Ale pozor! Provozovatel e-shopu responzivní web mít může, ale bez správného obsahu dopadne také neúspěšně. Tak jak tedy? Jaký je ten správný recept na rozmístění nákupních a informačních nástrojů, aby to k něčemu bylo?
Terminolog
Týdenní přehled
Přihlašte si pravidelné zasílání týdenního přehledu
Vyhledávání
Hledaný text zadávejte prosím s diakritikouPanacek
reklama
Tiráž

Neomezený náklad pro česky a slovensky hovořící elektrotechnickou inteligenci.

ISSN 1212-9933